Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Poród w domu

Data utworzenia : 2014-06-02 17:26 | Ostatni komentarz 2015-07-28 21:19

marcelkag

2470 Odsłony
11 Komentarze

Coraz więcej słyszę o porodach domowych, podobno powinno się rodzić tam gdzie się czuje bezpiecznie. Część kobiet nie czuje się bezpiecznie w szpitalach więc wybierają poród domowy. Jeszcze żadnej negatywnej opinii na ten temat nie słyszałam, same pozytywy. Rozmawiałam ostatnio z położną, która zajmuje się tylko takimi porodami i ma naprawdę dużo pracy. Ja mam mieszane uczucia, a Wy co sądzicie o tego typu porodach?

2015-07-28 21:19

dziewczyny jest juz taki wątek : http://lovi.pl/pl/forum/1/1469/1

2015-07-28 16:14

Nigdy w zyciu sama dobrowolnie bym sie na taki porod nie zgodzila, i mam nadzieje ze nigdy mi sie to nie przytrafi, ze nie zdaze dojechac do szpitala i bede zmuszona rodzic w domu albo gdzies w drodze do szpitala. sam porod jest stresujacy a co dopiero rodzenie z zaskoczenia w domu czy w jakims innym miejscu niz szpital. nie chcialabym dobrowolnie tego zrobic w domu bo nie czulabym sie komfortowo i na tyle pewnie. nie chce nawet myslec co by bylo jakby sie przytrafily jakies komplikacje a w domu nie bylo by odpowiedniej aparatury..

2015-07-28 16:04

poród domowy dla mnie nie do pomyslenia, bałabym się komplikacji i braku odpowiedniej aparatury na wypadek gdyby coś poszło źle

2014-06-03 16:35

Dołączam się do prośby poprzedniczek, niestety nie doczytałam wątku na temat porodów domowych. Artykułów i wątków jest tak dużo, że mimo tego iż spędzam wielokrotnie kilka godzin dziennie na czytaniu to pewnych rzeczy jeszcze nie dostrzegłam, być może dlatego że uczestniczę w forum od 2 miesięcy, człowiek jest tylko człowiekiem, nie myli się tylko ten co nic nie robi. Przepraszam. Pozdrawiam serdecznie:)

2014-06-02 22:08

Droga Redakcjo Lovi proszę o to co wcześniej napisała lipka szkoda że jednak nie za bardzo wczytujemy się w to co na Forum i nie szukamy dokładnie interesujących nas zagadnień

2014-06-02 20:36

Droga Redakcjo Lovi bardzo byśmy prosili o połączenie wątków, bo robi sie bałagan. Szkoda, ze nikt nie czyta komentarzy wcześniejszych osób. Po co powielać watki skoro juz taki istnieje i który juz jest bogaty w wypowiedzi wielu mam.

2014-06-02 19:35

Ostatnio na youtubie widziałam kobietę która rodziła w strumyku..wiec można wszędzie, ale nie wiem czy to jest odpowiedzialne. Oczywiście, że większość porodów idzie zgodnie z planem mimo to wolę nie ryzować. Nie wyobrażam sobie jechać do szpitala z wystającą główką dziecka, czasami sekundy mogą zadecydować o życiu.

2014-06-02 19:14

http://lovi.pl/pl/forum/1/1469 Zapraszam do zapoznania sie z artykułem :-D