Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2199 Wątki)

Bóle więzadła obłego macicy

Data utworzenia : 2014-05-02 09:54 | Ostatni komentarz 2017-09-02 09:10

marcelkag

41953 Odsłony
16 Komentarze

Cześć, zastanawiam się jak to jest w Waszym przypadku z tymi bólami po bokach brzucha. Ja codziennie odczuwam ciągnięcie, kłucie, czasem tępe bóle po bokach macicy. Czasem jak kicham to po prostu zwijam się chwilę z bólu. Lekarz powiedział, że są to bóle spowodowane rozciąganiem się macicy. Ja mam 17 tydzień i zastanawiam się czy długo jeszcze będę je odczuwała? Jak to było w Waszym przypadku? Do którego tygodnia odczuwałyście w/w bóle, a może ich nie miałyście?

2017-09-02 09:10

Przy kichaniu też tak miałam tyle że mnie ciągnęło i zwijałam się sama bo bałam się że coś sie stanie

Konto usunięte

2017-09-02 08:42

No chyba niestety powinnaś się przyzwyczaić ponieważ mi takie bóle dokuczają od 16 tygodnia ciąży a obecnie jestem w trzydziestym drugim tygodniu ciąży i niestety cały czas one są

2017-06-26 15:27

Witam ! ja miałam takie bóle i nadal czasem mam 28tc . rozciąga się macica oraz wiązadła i mam takie bóle najczęściej przy oddawaniu stolca .

2017-06-10 10:21

Okazało się słuchajcie że to był mięsień. Bolało na tyle mocno że bez Apapu się nie obyło, mimo moich szczerych chęci. Co prawda Apap wiadomo że cudów nie zdziałał, ale byłam przynajmniej w stanie chodzić w miarę prosto a nie zgięta w pół. Na szczęście trzeciego dnia, czyli dziś ból jest, ale na tyle znośny, że mogę funkcjonować normalnie. Śmieję się, że potrafię się uszkodzić nawet wstając z łóżka ;)

2017-06-10 10:14

Ewa, ja naciągnęłam więzadła, gdy tuż przed porodem urządziłam sobie generalne porządki, ale ból minął po dniu, dwóch i nie był on taki nie do wytrzymania, raczej spory dyskomfort. A jeżeli boli Cię aż tak bardzo, to poszłabym do lekarza, niech sprawdzi, czy wszystko ok.

Konto usunięte

2017-06-08 07:26

Marcelkag ja tez az do ok. 27 tygodnia tak mialam. Nawet nie kichalam, bo bol byl okropny. Teraz juz przestalo mnie bolec. Mnie tez lekarz tlumaczyl, ze przez rozciagajaca sie macice takie rzeczy moga sie dziac, ale na szczescie to nic powaznego. Trzymaj sie!

2017-06-08 06:57

Dziewczyny a czy którejś z Was zdarzyło się nadciągnąć, nadwyrężyć więzadło? Wczoraj zaczęło mnie tragicznie boleć po lewej stronie brzucha, mocno z boku, to już napewno nie macica. Na początku myślałam że może kolka jelitowa bo ponoć zazwyczaj po lewej boli. Ale w trakcie dnia zaczęłam się zastanawiać - ból ciągle w jednym miejscu, a przy kolce mógłby zmieniać położenie. Do tego ból calutki dzień. I tak zaczęłam analizować, że dnia jeszcze poprzedniego zbyt szybko próbowałam wstać z pozycji leżącej na boku z tyłkiem uniesionym wyżej i wtedy zakłuło mnie strasznie właśnie z boku. Ale ból po paru chwilach przeszedł więc zapomniałam. A następnego dnia już chodzić prawie nie mogłam. Każde przekręcenie się na łóżku to ból, chodzenie to dramat po prostu. Chodzę zgięta w pół. Czy któraś z Was doświadczyła nadwyrężenia więzadła czy coś w ten deseń?

2015-02-25 21:48

Ja nie mialam zadnych takich boli.