Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Ból kolan w nocy

Data utworzenia : 2013-12-13 12:53 | Ostatni komentarz 2017-01-20 23:53

Lusi636

2707 Odsłony
8 Komentarze

Czy również Was to dotknęło ? Jestem w 33 tc i ostatnio dopadł mnie strasznie kłujący ból kolan w nocy, przez co budzę się z grymasem na twarzy ... Czytałam, że to może brak wapnia, zbyt duży przyrost masy ciała, a może zapalenie jakieś. To ostatnie odrzuciłam, wapń zwiększyłam, ale nie pomogło, a masa ciała? - fakt, przytyłam 16 kg i mogłoby to być tym spowodowane :) Co myślicie ? I najważniejsze, udało Wam się znaleźć złoty środek na tą dolegliwość ?

2017-01-20 23:53

Witam, ponawiam pytanie czy ktoś się z takim bólem zetknął bo mnie właśnie kolana nocą bolą, co dziwne bo jeśli od przyrostu wagi to spodziewałabym się takich bóli za dnia. Może jakieś porady ?:)

2013-12-14 12:04

Jeszcze nie. Zobaczymy jutro rano.

2013-12-14 10:57

I przeszły ? :)

2013-12-14 09:52

Lusi636 ja skurcze przepowiadające to mam od mniej więcej 30 tygodnia, a ten ból jest jakiś inny. Dzwoniłam do mojej lekarki. Kazała mi 2 dni poleżeć, pobrać nospę i jak do niedzieli nie przejdzie to mam przyjechać do niej do szpitala na dyżur.

2013-12-13 23:06

Szokujecie mnie, bo w necie poczytałam, że zdażały się innym ciężarnym takie bóle w kolanie. Będę w środę na kontrolnych badaniach w szpitalu to zapytam lekarza :) Oby to było nic takiego. Polishgirlolga termin mam na 25.01. :) Kolano boli mnie jedno nie oba i tylko w nocy. W dzień bez problemu. Wagi tak nie odczuwam, bo jestem wysoka i w miarę równomiernie mi się wszystko rozłożyło :) Ps. Mnie też rwie brzuch, myślę, że to od tego, że dziecko teraz intensywnie przybiera na wadze. I mocno się napina, ponoć mogę mieć już bóle przepowiadające, bo zarówno córa jak i macica przygotowują się do porodu :)

2013-12-13 21:13

uwazaj na siebie, mi co prawda nie w ciazy, ale pol roku po urodzeniu syna strzelilo mi kolano... doslownie, ja mialam wczesniej problemy z kolanem wiec u mnie to bylo do przewidzenia... no i strzelila mi łąkotka, więzadła krzyżowe i ogolnie totalny balagan w kolanie... mialam operacje, juz zreszta druga na to kolano... ja ci proponuje jak najwiecej teraz lezec, jak wstajesz z lozeka lub z krzesla czy fotela to podpieraj sie na czyms, zebys nie obciazala kolana, mam nadzieje, ze po porodzie zniknie ci ten bol i bedziesz musiala odwiedzic ortopede, lub zrob to jeszcze w ciazy :)

2013-12-13 15:06

Nie mialam czegos takiego, jedyne co mnie bolalo to plecy a ja przytylam 20 kg

2013-12-13 14:59

Hmm.. dziwne. Mnie nic takiego jeszcze nie spotkało, ale za to od wczoraj ciągnie mnie strasznie brzuch po prawej stronie. A bolą Cię oba kolana czy tylko jedno? Jeżeli myślisz, że to przez Twoją wagę to czy faktycznie odczuwasz aż takie obciążenie? Wydaje mi się, że gdyby to było spowodowane wagą to pewnie kolana bolały by Cię bardziej w dzień kiedy to więcej czasu spędzasz jednak w pionie. A jesteś pewna w 100% że to bóle stawów a nie mięśni? Może masz za mało magnezu? Lusi636 a na kiedy masz termin? Bo my jakoś tak podobnie, mi się właśnie 34 tydzień skończył a termin mam na 23 stycznia.