Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

pytanie do ekspertów - położnych

Data utworzenia : 2013-11-22 14:36 | Ostatni komentarz 2015-07-31 10:57

nosia89

20192 Odsłony
38 Komentarze

Witam mam pewien problem. Wstydliwy problem. Pol roku temu urodzilam silami natury i przez caly ten czas przy koruszaniu sie czy tanczeniu bo z zawodu jestem tancerka i pracuje w teatrze, czuje ja zapowietrzam sie czyli do macicy wchodzi powietrze i jak wychodzi to daje glosny odglos jakby pierdzenia. Jak dlugo takie cos moze jeszcze byc? Co robić aby było to mniejsze.

2013-11-27 12:53

Nosia, dobre pytanie i bardzo wstydliwe. Też mam podobny problem i z tego co widzę większość z Was ma to samo. W większości przypadków dzieje się to w trakcie stosunku, jest to bardzo żenujące. W pierwszej chwili sama byłam zaskoczona że coś takiego się dzieje, mała pogadanka z mężem i już się tak bardzo nie krępuję ;)) Że kobieta po ciąży musi jeszcze znosić takie cuda wrr...

2013-11-26 23:58

Właściwie to pewnie każda z nas spotkała się z tym problemem podczas stosunku, jednak o ile partnerowi, z którym jesteśmy blisko, możemy o tym [porozmawiać i wytłumaczyć. Jeśli jednak takie sytuacje mają miejsce na co dzień to już dla kobiety nie lada problem:/ Może ćwiczenia mięśni kegla coś by pomogły? Na stronie teny(producent wkładek absorbujących) można zamówić bezpłatną płytę z tego rodzaju ćwiczeniami wzmacniającymi.

2013-11-26 16:46

Wydaje mi się, ze zapowietrzenie pochwy jest stanem dość normalnym. Nie znajdziecie kobiety, która nie przeżyła choć raz takiej sytuacji. Rozumiem jednak, że donośny odgłos może być wstydliwy i krępujący, ale czy jest na to lekarstwo? Chyba nie. Mnie się czasem coś takiego zdarza podczas stosunku "na pieska". Ale nie jest to regułą,. No i dźwięk jest cichy, więc może dlatego nie traktuję tego jako problem. EDIT: Właśnie pogooglowałam i znalazłam taką stronkę. Może warto odnieść się do tego, co tam napisane: http://spec.pl/milosc/seks/na-czym-polega-zapowietrzenie-pochwy

2013-11-22 18:31

Dziekuje. Mam nadzieje że otrzymam kiedys odpowiedz

2013-11-22 17:54

Dziewczyny ta sekcja nie jest jeszcze objęta pomocą eksperta. Bardzo liczymy na będące z nami, w wielu przypadkach nieocenione, położne. Prosimy o rady. nosia89 - w związku z powyższym zmieniliśmy tytuł wątku.

2013-11-22 15:32

Nosia, mam to samo... Tez z checia przeczytam odpowoedz eksperta... A najgorsze ze czesto mam przy zabawie ze starszym, jak np. Nogi szerzej przy siadaniu czy cos :(