Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2189 Wątki)

Próbki, gratisy, testery - LUBICIE?

Data utworzenia : 2013-11-07 09:35 | Ostatni komentarz 2016-10-21 10:34

Agnieszka-1982

11236 Odsłony
82 Komentarze

Lubicie dostawać i testować próbki? Od kiedy jestem w ciąży kilka razy zdarzyło mi się otrzymać próbki kosmetyków dla mamy i dzidziusia. Ostatnio nawet wybrałam się na zwiedzanie porodówek i tam na jednym ze spotkań wszystkie mamy otrzymały reklamówkę pełną upominków :) między innymi był smoczek i buteleczka z lovi:) Jak dla mnie fajnie, że można przetestować produkty dla maluszków, miedzy moimi dzieciaczkami będzie 7 lat różnicy więc te produkty do pielęgnacji już się zapomina, druga sprawa można sprawdzić czy dzidziuś nie ma na nie uczulenia i czy nam odpowiadają? A wy jak sądzicie?

2013-11-07 09:58

O próbkach mamy więcej tutaj : http://lovi.pl/pl/forum/15/596

2013-11-07 09:56

Ja bardzo lubię. Szczególnie że mamą zostanę po raz pierwszy i możliwość przetestowania produktów jest dla mnie ważna. Ja praktycznie co tydzień dostaję jakieś upominki w szkole rodzenia. Dostałam próbki z J&J, Musteli, Oliatum, a ostatnio też dostałam smoczek Lovi. Bardzo się ucieszyłam. Zarejestrowałam się też na stronie Fisher Price i moja kruszynka dostała już swoją pierwszą zabawkę (wysyłają bardzo fajną grzechotkę gratis).