Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2188 Wątki)

Próbki, gratisy, testery - LUBICIE?

Data utworzenia : 2013-11-07 09:35 | Ostatni komentarz 2016-10-21 10:34

Agnieszka-1982

11235 Odsłony
82 Komentarze

Lubicie dostawać i testować próbki? Od kiedy jestem w ciąży kilka razy zdarzyło mi się otrzymać próbki kosmetyków dla mamy i dzidziusia. Ostatnio nawet wybrałam się na zwiedzanie porodówek i tam na jednym ze spotkań wszystkie mamy otrzymały reklamówkę pełną upominków :) między innymi był smoczek i buteleczka z lovi:) Jak dla mnie fajnie, że można przetestować produkty dla maluszków, miedzy moimi dzieciaczkami będzie 7 lat różnicy więc te produkty do pielęgnacji już się zapomina, druga sprawa można sprawdzić czy dzidziuś nie ma na nie uczulenia i czy nam odpowiadają? A wy jak sądzicie?

2016-10-21 10:34

Każda kobieta chyba uwielbia coś dostać, a w ciąży to już w ogóle. To takie miłe. Nawet niewielka próbka kremu do pupci ;) a już butelka smoczek super sprawa

2016-10-16 20:09

Mam i dostaje mnostwo próbek. Jeszcze jak byłam w ciąży to przysyłali mi co nieco i od mojego ginekologa co wizytę coś dostałam. Teraz też a to mleko modyfikowane, a to jakiś słoiczek, kremy czy butelki. Tylko fakt po jednym razie to nie wiadomo czy coś jest dobre czy nie, ale tak dla odmiany to fajnie czegoś nowego użyć. :)

2016-10-16 19:28

angel8130 dziękuję Ci ;))

2016-10-16 19:18

K.Krzywoszynska-Tutaj znajdziesz informacje o gratisach: http://lovi.pl/pl/forum/15/7177/1 http://lovi.pl/pl/forum/15/596/1 I jeszcze tutaj w wątku -Kody zniżkowe, rabaty, promocje http://lovi.pl/pl/forum/13/6977

2016-10-16 19:07

Jak na razie dostałam butelkw i smoczek z LOVI od poloznej. Z hippa przyslali mi teczuszke i nalepke na samochód. Moze polecicie na jakich stronach warto się zalogowac aby cos otrzymac? O tym ze w szpitalu cos daja jak sie przychodzi oglądać to nie wiedzialam ;)

2015-06-05 14:00

Summerwave - zgadzam się. Aby otrzymać jakąś próbkę czy nagrodę czasem trzeba poświęcić na to trochę czasu. A przy małych dzieciach i wielu obowiązkach domowych może to graniczyć z cudem. Jednak - widząc po sobie - jeśli mam możliwość otrzymania produktu, który mnie interesuje - wolę najpierw sprawdzić małą próbkę zanim kupię całe duże opakowanie. Zwłaszcza przy małym dziecku. Nie wiemy jak będzie reagowała skóra naszego maluszka na dany produkt - lepiej więc zaopatrzyć się w małą ilość produktu i sprawdzić czy nie uczula, nie powoduje podrażnień.

2015-06-03 19:16

dostawanie próbek to fajna sprawa można przetestować i sprawdzić czy będzie nam odpowiadał dany produkt :) a kupienie całego opakowania żeby wyrzucić bo nam nie pasuje np zapach to strata pieniędzy więc jak dla mnie producenci powinni rozsyłać więcej takich próbek i zachęcać nad do kupna ich produktów. :)

2015-06-03 14:49

Oczywiście, konkursy darmowe próbki jest fajnie wygrywać i otrzymywać. Niestety, trzeba również sporo czasu poświęcić, a tego to już żadna z was nie liczy. W rezultacie mogę powiedzieć, że tak naprawdę nie ma nic za darmo!