Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Najlepsze chwile

Data utworzenia : 2013-10-16 16:50 | Ostatni komentarz 2015-09-08 00:36

nosia89

8606 Odsłony
78 Komentarze

Jakie były wasze najlepsze chwile w czasie ciąży. U mnie kiedy pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka, kiedy na zdjęciu z usg z fasolki była postać człowieczka no i pierwsze ruchy

2015-09-08 00:36

ja też sie popłakałam jak zobaczyłam dwie kreski :) niby dzidzia planowana a tu natłok mysli, czy dam rade i co teraz itp :) a jak zobaczyłam pierwsze usg to cieżko mi było łzy zatrzymac :)

2015-09-07 11:03

Najlepsza to wtedy kiedy na teście zobaczyłam dwie kreski, popłakałam się jak dziecko:) Kolejne to jak na usg było widać że naprawdę w środku mieszka mały bobas, pierwsze kopniaki na które trochę trzeba było czekać i w końcu wiadomość o tym że to będzie wyczekiwany pierwszy synek :) no i najważniejsze że ma zdrowe serduszko i prawdopodobnie będzie mieć usta po mamusi :D

2015-09-07 09:26

U mnie też najpiękniejszymi chwilami było pierwsze usg i bicie serduszka dziecka, pierwszy ruch dziecka :)

2015-09-07 09:23

pierwsze bicie serduszka i mój mąż, to w jaki sposób reagował na każdą sytuację, jak przeżywał wszystkie chwile, jak angażował się we wszystkie czynności jak po prostu rozkwitnął w ciąży, Dopiero teraz pokazał ile w nim tak naprawdę miłości i troski :)

2015-09-07 07:29

gdy usłyszalam pierwsze bicie serca

2015-09-06 22:32

Oczywiście sama wiadomość o ciąży. Bardzo nas to ucieszyło. Dodatkowo każda wizyta u ginekologa - za każdym razem usg i patrzenie jak z fasolki wyrastają rączki i nóżki. Słuchanie serduszka i wiadomość o płci. Każde słowa lekarza, że ciąża przebiega prawidłowo. Pierwsze kopniaki i to jak je po raz pierwszy poczuł mój mąż :) Obserwacje brzucha jak się rusza. No i podczas porodu (po 11-tu godzinach skurczy i rozwarciu na 2 cm) słowa lekarza: będzie cięcie cesarskie.

2015-09-06 20:29

Dla mnie najbardziej zapamiętane i cudowne chwile z okresu ciąży to widok płaczącegp ze szczęścia chłopaka gdy usłyszał bicie serduszka naszej córeczki i moment gdy zaczęłam czuć jej ruchy ❤ :)

2015-09-03 10:32

Dla mnie najważniejsze było zobaczenia na 1 wizycie zagnieżdżone jajeczko co potwierdziło ciążę. Później jak na kolejnym USG usłyszałam, że serduszko bije i dziecko się dobrze rozwija :) Następne wizyty u lekarza pozwalają mi widzieć jak moja dziecina jest coraz większa. Przełomowym momentem ciąży, który dał mi wiele radości było poczucie pierwszego ruchu dziecka. A teraz za każdym razem cudowną dla mnie chwilą jest jak czuję moją córeczkę w brzuszku ( 6 miesiąc ).