Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

testy ciążowe

Data utworzenia : 2013-01-18 15:32 | Ostatni komentarz 2024-03-21 11:04

klamerka123

25558 Odsłony
374 Komentarze

Jest ich na rynku tyle i który wybrać? Jest ich kilka rodzajów - testów ciążowych: - paskowe, - płytkowe, - w postaci flamastra. Jakie sa wasze odczucia poz zrobieniu testu?

2013-01-18 17:39

ja robilam jeden test płytkowy i wyszla ciaza, za dwa dni pojechalam do ginekologa i potwierdzil. Farmaceutka nie polecala testu strumieniowego, mowila ze nie wychodzi zawsze i lubi zawodzic

2013-01-18 17:18

ja robiłam pink test 2 razy i kolejne 2 jakiś inny bo nie mogłam uwierzyć, a następnego dnia polecialam do ginekologa akurat była nasza rocznica ślubu, mąz w delegacji miał wrócić wieczorem... Ginekolog po usg dopochwowym potwierdził, dal foto na którym widnieje data, zapakowałam, zawiązałam wstążeczką i dalam męzowi, ale to była radość ojoj :-)

2013-01-18 16:40

Ja juz używałam chyba wszystkich i każdy mi pasuje, w sumie to bez różnicy ale najwygodniejszy chyba jest strumieniowy :)

2013-01-18 16:17

Ja brałam najtańsze, jakie znalazłam, bo wiedziałam, że jeśli jestem w ciąży, to i test za 5zł ją potwierdzi :) Pamiętam, że w pierwszej ciąży zrobiłam test w pracy, tak jak Ty, klamerka, z tą różnicą, że u mnie dwie kreseczki pojawiły się w przeciągu kilku minut :) Aż tak sentymentalna nie jestem i testów ciążowych potwierdzających moje ciążę nie trzymam w domu :)

2013-01-18 16:06

ja czulak=m ze jestem w ciazy ale chcac to potwierdzic polecialam po test... I co 3 minuty i nic jedna kreska wiec wyrzucilam test do kosza w pracy. Ale cos mnie ruszylo po dwoch godzinach polecialam do kosza wygrzebalam go spod sterty papierow i co sie okazalo... Ze jest pozytywny nie moglam w to uwierzyc wiec polecialam jeszcze raz do apteki i sie potwierdzilo do tej pory mam te testy....