Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2184 Wątki)

objawy ciąży?

Data utworzenia : 2013-01-18 15:18 | Ostatni komentarz 2023-06-29 13:18

klamerka123

36629 Odsłony
407 Komentarze

Jakie miałyście objawy? Jak sobie z nimi radziłyście?

2013-12-17 19:08

U mnie psychika nie zadziałała, bo ja co miesiąc wmawialam sobie, ze jestem w ciąży. Jednak testy nie dały mi długo żyć w tym przekonaniu. Niby podświadomie coś tam jest, ale u osób które starają się o dziecko to każda spóźniona miesiączka o jeden dzień zapala iskierkę nadzieji.

2013-12-17 17:38

W drugiej ciąży ciągle chciało mi się spać i co pięc minut chciało mi się siku

2013-12-10 10:55

Przede wszystkim brak okresu i okropny ból piersi ( przy okazji szybko zmieniły rozmiar na większy). Potem mdłości, senność i brak apetytu. Zaczęła się wrażliwość na zapachy (dużo zapachów ,które dotąd mi nie przeszkadzały to zaczęły przeszkadzać). A tak naprawdę pierwszym objawem była sama psychika - po prostu czułam zanim miałam dostać okres ,że jestem w ciąży. I nie myliłam się ;) Gdy tylko go nie było w dniu ,w którym miałam się go spodziewać zrobiłam test. Oczywiście pozytywny.

2013-12-06 11:01

Na początku zaczęło mnie odrzucać od kawy i to był juz dla mnie znak ponieważ zawsze uwielbiałam i pilam kawe z rana, ogólne zmęczenie, ból piersi( ale to też uważałam ze to objawy na zblizająca sie miesiączke), pozatym nie miałam typowych objaw poniewaz ani razu nie wymiotowałam, czasem zawróciło mi się w głowie i miałam mdłości ale szybko ustepowało :)

2013-12-06 06:58

U mnie oczywiście tak jak u większości brak miesiączki - chociaż czasami tak się zdarza, że kobiety normalnie miesiączkują mimo tego, że są w ciąży. A dodatkowo brak apetytu, wrażliwość na zapachy, no i senność.

2013-12-05 14:30

Brak okresu, powiekszone i bolesne piersi, sennosc i agresja na zapach odswiezacza w lazience;) zmniejszalam jego intensywnosc po czym w koncu wylaczylam;) chlopak wtedy mi wmawial, zreszta slusznie, ze jestem w ciazy, a nie chcialam słuchać bo pierwszy test wyszedł negatywnie, dopiero drugi potwierdzil ta radosna nowinę ;)

2013-12-04 21:59

Mozecie sie smiac, ale u mnie pierwszym objawem bylo to ze moglam zabic za... ciastko :)) no taka mialam ochote na slodkie, ze szok... Mam na mysli w drugiej ciazy, poza tym spac mi sie chcialo i to wszystko, ale sam apetyt na slodkie w moim przypadku swiadczyl i ciazy bo nie przepadalam za slodyczami :)) a bylo to jakis tydzien po zaplodnieniu :)) za to w pierwszej coazy, bol brzucha jak na okres, bolesne piersi (az nie moglam prysznica brac bo od wody nawet bolalo) i strasznie spiaca bylam... Moglam przespac caly dzien :))

2013-12-04 20:58

Ja tak jak i Ty polishgirlolga miałam z piersiami - stały się one takie pełniejsze; ) Również byłam senna i mnie niestety męczyły mdłości i ciągła potrzeba siusiania..