Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2184 Wątki)

Butelka jaka wybrać ?

Data utworzenia : 2019-01-03 13:04 | Ostatni komentarz 2020-06-01 13:42

Ania199509

2408 Odsłony
115 Komentarze

Hej dziewczyny planuje powoli zabierać się za kompletowanie wyprawki i mam zakłopotanie w sprawie butelki . Słyszałam coś odnośnie szkodliwych plastikowych butelkę i lepiej wybrać szklana . Co myślicie ? Chciałabym się dowiedzieć czy są tez jakieś różnice między butelkami ;)

2019-01-03 14:43

Butelki rzeczywiście są różne. Na początek warto mieć szklane butelki, o ich zaletach dziewczyny już pisały. Jednak gdy dziecko jest większe to chyba jednak lepsza jest butelka plastikowa. starsze dziecko często samo chce trzymać butelkę, poza tym nie raz nam ją wytrąci itp. My od początku korzystamy z butelek Lovi Medical i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. maluszek chętnie z nich jadł, nie było problemu z kolkami ani nic takiego, więc polecamy je. poza tym obserwuj dziecko i w razie potrzeby zmień butelkę lub smoczek na inny. Na początek kup jedną butelkę, a jak się sprawdzi i będzie potrzebna to w każdej chwili możesz dokupić taką samą lub inną.

2019-01-03 13:38

. Ja ze swojej strony tylko dodam, że szklana na pewno lepiej trzyma ciepło, za to plastikowa się nie potlucze i jest lżejsza, więc jak dziecko już będzie trzymać samo, to plastikowa będzie mu łatwiej. Ja na pewno wybrała bym niezaburzajaca odruchu ssania jeżeli zamierzasz karmić piersią ..

2019-01-03 13:14

Są różnice między butelkami jedne są antykolkowe inne są zwykle bądź są też niezaburzajace odruchu ssania i antykolkowe sprawdzające się kiedy mama karmi piersią A butelka ma za zadanie nie przyzwyczaić do butelki dziecka. Osobiście moimi faworytami są butelki lovi Medical plus bądź diamondglass i też butelka habermann . Butelka coz jak się karmić piersią chce najlepiej wybrać taka by nie zaburzala odruchu ssania aby maluch dalej chciał z piersi jeść i osobiście polecam lovi mają odpowiednio wyprofilowane smoczki. Co do szkodliwości plastikowych butelek należy wybierać te które mają bpa Free bądź 0 proc wtedy plastikowa butelka nie mając tego składnika jest bezpieczna dla malucha.