Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2184 Wątki)

Kamera zaraz po porodzie

Data utworzenia : 2013-07-18 13:06 | Ostatni komentarz 2022-09-21 19:41

lipka166

6799 Odsłony
91 Komentarze

Witam, Drogie Mamy chciałabym się z Wami podzielić doświadczeniem z mojego porodu. Mój maz towarzyszy mi cały czas w porodzie od momentu kiedy moja noga stanęła na sali porodowej. Kiedy już było po wszystkim i Amelka była na świecie mąż złapał kamerę i nagrywał nasze pierwsze chwile razem. Nagrał naszą córeczkę podczas ważenia, mierzenia, nakładania opaski i innego typu zabiegów które wykonuje się zaraz po narodzinach, a także została nagrana podczas pierwszego przystawienia na piersi. Powiem że to jest świetna pamiątka dla nas , a także dla Amelki na przyszłość. Jeżeli macie możliwość i nie macie nic przeciwko to naprawdę polecam bo warto.

2022-09-21 19:41

Najważniejsza jest pamiątka kupiłam synkowi na zdjęcia z okresu noworodkowego personalizowany album z napisem ohh baby 😀 też bardzo chciałam uwiecznić czas ciąży i pózniej okres noworodkowy i rozwojowy synka. Do teraz łapiemy każdy moment       

2022-09-21 19:40

Mi kiedyś robiła koleżanka bardzo ładne zdjęcia ale wtedy miała aparat odpowiedni do tego i widać było że faktycznie że zdjęcia są bardziej atrakcyjne 

2022-09-21 16:10

Też sobie sami robiliśmy sesję ciążową. Miałam karty z napisami ,,będę mamą", ,,czekamy na Ciebie" itp. i zdjęcia robił mi mąż a moja mama robiła nam razem zdjęcia. Może nie wyszły super profesjonalnie ale chodzi przecież o pamiątkę głównie. Teraz córci też sama robię zdjęcia, tylko na chrzciny chcę wziąć jakiegoś fotografa żeby nam zrobił ładne zdjecia w kościele i potem wszystkim gościom razem. No i bardzo podobają mi się rodzinne sesje świąteczne i chyba na taką też się zdecydujemy.

2022-09-21 15:36

No powiem wam że mi się zdjęcia mega podobają a przecież nie wszystko musi być takie profesjonalne w życiu. Budujemy dom i zawsze mam z tyłu głowy jednak to że budowa kosztuje swoje dlatego tak gdzie mogę oszczędzić to staram się to robić ;)

2022-09-21 12:51

To też dobry pomysł zrobić sobie samemu zdjęcia. Ja też próbowałam zrobić z mężem ale on się nie nadaje na fotografa, bo albo pół głowy ucięte albo nogi, zawsze coś było nie tak :)

2022-09-21 12:44

Oleksandra super ze sie sesja powiodła gadżety zostaną a ile zaoszczedzone w kieszeni;)

ja starams ie fotki robić w plenerze lub z zaskoczenia ale i tak mam wrazenie ze starszej robiłam tych zdjeć dużo wiecej ;)

 

2022-09-20 16:11

Tak najlepiej 

2022-09-20 15:11

Paula ja sobie zdjęcia ciążowe sama w domu ogarnełam :) siostra robiła zdjęcia my z mężem pozowaliśmy i jestem naprawde zadowolona :) kupiłam sobie ładną narzute na łożko i kolorowe poszewki na poduszki i cud miód malina :D niecałe 200zł zapałaciłam ze te rzeczy a bede teraz mia do innych tez zdjęc jak się młoda urodzi :)