Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Co do szpitala?

Data utworzenia : 2018-01-10 12:57 | Ostatni komentarz 2018-01-12 09:21

Agejjta

744 Odsłony
13 Komentarze

Dziewczyny z terminem na luty co bierzecie do szpitala dla siebie i dla dziecka i jak go ubierzecie na wyjście bo ja sama już nie wiem, podobno w lutym ma być już wiosna i nie wiem jak ubrać synka na wyjście. Pomożecie?

2018-01-12 09:21

Aisa podała wątek i tam tez mozna zadać pytanie by nie zasmiecac. A ze luty to tez zima to pakujemy praktycznie tak jak w grudniu. Nie ma co sie czaic ze byc moze ciepło sie zrobi. Tez mam termin na luty, dokładnie na 4go. Jakbys miala jakies pytania to sluzę pomocą ;)

2018-01-12 01:14

Na pewno na stronie szpitala są wytyczne co zabrać. Ja tylko musiałam dla dziecka mieć ciuszki na wyjście. Ale dziecko po porodzie ubierałam od razu w swoje ciuszki. Pampersy też miałam szpitalne czy sirodki czystości. Ja dla siebie miałam tylko piżame. Mogą się też przydać nakładki do karmienia. Niektóre szpitale wymagają żeby zabrać ze sobą ciuszki dla dziecka czy pampersy.

2018-01-11 06:19

Dokładnie, t akurat jak dziewczyny pisały - lista do szpitala ta sama :). I nie ma co kombinować, że niby wiosna ma być od lutego, bo to takie wróżenie z kart, a akurat luty jest przeważnie zimniejszy niż grudzień. Z reguły właśnie w styczniu i lutym są największe mrozy. Kombinezon zimowy dla dzidziusia to napewno rzecz niezbędna. A co pod niego włożyć to już zobaczysz jaka będzie temperatura na zewnątrz.

Konto usunięte

2018-01-10 18:19

Luty to wciąż jeszcze zima :-)

2018-01-10 16:41

Pamiętaj by wziąć ciuchy z ciąży bo od razu brzuszek się też jakoś mega nie schowa więc może być problem aby wcisnąć się w ubrania sprzed ciąży. Co do maluszka wszystko masz w tym wątku który podałam luty a grudzień to nie wielka różnica naprawdę. Właściwie wszystko zależy od pogody w tamtym roku grudzień był cieplejszy niż luty nawet więc właściwie wszystko to samo się mniej więcej bierze :)

2018-01-10 16:38

Luty czy grudzień co za różnica :-) lista jest do szpitala jest ta sama i w zamieszczonym przez Aise wątku jest tam wszystko na temat. W szpitalu jest ciepło, można ewentualnie kilka cieplejszych pajacykow wziąć, cieplejszą czapeczkę na powrót. Sobie bliżej terminu będziesz widziała co spakować na powrót. Chociaż dorosłej osobie dotrzec do auta ze szpitala to nie jest jakis problem. Jakiś wygodny dres i buty, kurtka, szalik, czapka, żeby Cię nie przewiało i tyle. A dzidzi ciepły śpiworek miej w pogotowiu i dodatkowo kocyk.

2018-01-10 15:32

Myślę, że nie ma znaczenia w jakim miesiącu czy też porze roku urodzi się dziecko, lista będzie praktycznie taka sama. Pozdrawiam

2018-01-10 14:54

Mój syn urodził się w lutym w tamtym roku i powiem Ci ze wcale nie było tej wiosny pomimo że miała być owszem słonko było ale nie było zbyt ciepło co do ubrań na wyjście ja ubrałam o jedną warstwę więcej niż siebie. Czyli wtedy akurat miał body na długi spodenki na to cieply pajac miś i w śpiworek . Ale to różnie może być zależy jaka będzie pogoda.