Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Obawy laktacyjne przyszłej Mamy

Data utworzenia : 2018-01-01 13:02 | Ostatni komentarz 2018-01-12 00:40

Konto usunięte

1554 Odsłony
43 Komentarze

Dziewczyny. Wątek zalozyłam, bo jest nieco osobisty i chciałabym sie z Wami podzielić swoimi odczuciami. Chcę karmić swoje dziecko piersią, to już postanowione. Próbuję jak najwięcej dowiedziec się w tym temacie. Dużo czytam, staram się przyswoić sobiee teorii wszystkie techniki dotyczące prawifłowego karmienia. Im więcej jednak czytam, tym więcej pojawia się obaw. Czy podołam, czy będę potrafiła dać dziecku to co najlepsze, czy poradze sobie w tym wszystkim ja i czy Dzidzia tez sie w tym odnajdzie. To moja pierwsza ciąża więc chciałabym, żeby po tym jak Dzidzia juz bedzie u Nas, wszystko przebiegało jak najlepiej. Jak wiadomo na laktacyjnej drodze moze pojawic sie wiele trudnosci. Jak to wyglądało u Was? Czy od razu wiedziałyscie co i jak robic? Czy Dzidzius umiał się z Wami z grac od razu czy musiało to yroche potrwac? Czy mialyscie sytuacje kryzysowe i jak z nich wybrnęłyście? Dzielcie się swoimi przeżyciami, ktore przy okazji pozwolą mi poznać tę praktyczną stronę karmienia piersią, z rąk doswiadczonych koleżanek :-) P.S. Wszystkiego najlepszego na ten Nowy Rok 2018 :-)

2018-01-12 00:40

Mi pasują s. Dzieki nakładką udało mi się karmić piersią. Mimo, że pokarm w piersiach miałam. Ale córka nie mogła załapać piersi ze względu na małe brodawki. U mie duże nakładki się nie sprawdziły. Kapturki testowałem w szpitalu. Więc warto nakładki mieć. Tak na wszelki wypadek. Mogą się przydać.

2018-01-11 22:07

Tak dokładnie ja też sugeruje po doświadczeniach 2 rozmiary. Nie jest to drogie a warto sprawdzić które lepiej dzidzi pasuje

Konto usunięte

2018-01-11 18:33

Jak ja bede zamawiać to tez sobie wezme 2 rozmiary na wszelki wypadek..

2018-01-11 17:04

Agata zbadaj się i to jak najszybciej. Nie musi to być coś złego, ale jak jest krew to nie możesz tego bagatelizować. Po badaniu daj znać, co lekarz powiedział.

2018-01-11 16:47

To chyba jeszcze zamówię te S, może faktycznie będą bardziej dopasowane na początku. D. Gluszek też bym zbadała co może być przyczyną tej krwi i drętwienia.

2018-01-11 12:36

Ja z doświadczenia, zamówiłam rozmiar S i L nakładek. Ostatnio S sprawdziło się bardziej.

2018-01-11 12:34

D. Gluszek siara podbarwiona krwia zwykle to jest oznaką przerosnietego kanalika radziłbym powiedzieć lekarzowi aby zbadał piersi.

2018-01-11 08:37

ja miałam 2 rozmiary kapturków i na początku synkowi było łatwiej przez te mniejsze, no bo siłą rzeczy mniejsza buźka, a potem było mu wszystko jedno. Ale to fakt kapturki to było zbawienie dla mnie, no i właśnie jak synuś nie mógł początkowo dobrzze chwycić piersi to zdecydowanie mu pomagało. takze ja polecam bardzo