Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

3dziecko!!!!!!

Data utworzenia : 2017-12-14 20:19 | Ostatni komentarz 2018-01-05 09:51

J.Tutas

1527 Odsłony
68 Komentarze

Hej mamy szukam mam ktore posiadaja 3dzieci.Jestem w 18 tyg ciazy i mam 8letnia core i 2.5letnia coreczke i nie wiem jak to bedzie.poprostu sie boje juz terazpadam bo brzuch mam bardzomduzy a co bedzie dalej?Dajcie rady i opowiedzcie jak to u was wyglada

2017-12-15 09:24

To prawda jest wesoło :)

Konto usunięte

2017-12-15 07:04

Dasz radę. Ja również mam trójkę. 6 lat 4 lata i dwa miesiące. Oczywiście, że na początku jest ciężko ale i tak lepiej niż w ciąży bo ostatnie 3 miesiące musiałam leżeć. Przy trójce niezbędna jest już duża pomic męża szczególnie na początku. Szkołą i przedszkolem zajmuje się mąż a ja narazie zostaję z najmniejszym członkiem rodziny. Naprawdę jest fajnie mieć duża rodzinę

2017-12-14 23:08

Jestem :) ostatnio nie ogarniam forum za dużo wątków. Mam 3 dzieciaczków. Zuza ma 9, Hania 6 i Julek 8 miesięcy. Ja cie niestety zasmuce ale czasem rady nie daje. W ciąży było dobrze dziewczynki były w miarę grzeczne dopiero jak mały się urodził zaczęła się zazdrość zwłaszcza starszej córki. Potrafiła być tak niedobra ze czasem miałam ochotę dać jej klapa. A teraz... Hm młodsza dużo mi pomaga bawi się z bratem w tym czasie mam czas żeby ogarnąć dom czy zrobić obiad. Starsza pomaga jak ma coś z tego np pozwolę jej komputer. Są dni kiedy radzę sobie super ale są taki ze padam i sobie nie radzę z jedną lekcje z drugą kolorowanki młody wyje a ja mam ochotę uciec... Ale wiesz co zapalenie i mi złość przechodzi :) zawsze są dni lepsze i gorsze AE trzeba z tym żyć taka nasza rola mam.

2017-12-14 22:39

Teraz przychodzą mi do głowy dwie mamusie, Paulina i Gabi :-) Gabi chyba nie zagląda tu za często ale Paulina na pewno napisze Ci jak daje sobe rade jak tylko przeczyta Twój post :-)