Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Choroba refluksowa przed ciąża..

Data utworzenia : 2017-12-14 14:35 | Ostatni komentarz 2017-12-22 10:28

D.Gluszek

1415 Odsłony
7 Komentarze

Hei może są tu jakieś mamusie które chorowały na refluks żółciowy przed ciąża ? Ja choruje juz od 6 lat a na okres ciąży prócz zgagi co jakiś czas objawy mi odpuściły :) wreszcie mogę wszystko jeść i nie martwić się że potem będę pędzić po zastrzyki przeciwbólowe , wymioty , biegunki itp. Czy wam też objawy ustapily w ciąży i czy po porodzie choroba wróciła ?? Czy było wręcz odwrotnie ?? Dodam że nie przyjmuję w ciąży żadnych leków, a normalnie przed ciążą bralam controlog , zirid , proursan.

2017-12-22 10:28

D.Głuszek, jesteś tylko dowodem na to, jak ciąża może być różna i jak różnie wpływać na kobietę. Nic tylko się cieszyć i korzystać :) Życzę, by po porodzie choroba nie wróciła, choć niestety gwarancji nie ma. Mi tak ciąża nadżerkę wyleczyła :)

2017-12-16 14:06

Dziewczyny na takie reflyksy nie refluksy polecam picie nagietka. Picie nagietka działa jak balsam na ściany żołądka i jelit. Niweluje wszelkie podrażnienia błon śluzowych oraz jest skutecznym środkiem na chorobę wrzodową. Ostatnio właśnie gdzieś o tym czytałam.

2017-12-15 22:20

Chętnie dam wam znać jak to sie wszystko rozwiązało po porodzie :) ciąża w obu przypadkach mi służy (1 trymestr tylko byl ciezki) ale potem po regluksie ani śladu :) +15 kg już

2017-12-14 20:13

D. Gluszek, to tylko się cieszyć w Twoim przypadku :-) mój narzeczony zmaga się z refluksem, więc wiem co to znaczy. Być może rozrastajaca się macica przesunęła/ucisnęła żołądek, akurat w taki sposob, że objawy refluksowe po prostu ustąpiły. Oby na zawsze :-)

2017-12-14 19:44

D.Gluszek Widocznie jesteś wyjątkiem i ciąża ci służy... Podobno jak się ma migreny to też się nasilają w ciąży a mojej teściowej właśnie w ciąży przeszły i przestały już całkiem ją nękać... Tobie też życzę żeb już ci tak zostało bez niemiłych objawów...

2017-12-14 19:24

Akone właśnie lekarz mówił mi że w ciąży objawy sie nasila , zresztą wszędzie w internecie piszą że objawy sie nasilają bo dziecko uciska... Dla mnie to dziwne zjawisko że tyle się wycierpialam i bralam leki a teraz w ciąży nic nie biorę i jak ręką odjął... dobrze by było gdyby już tak zostało :)

Konto usunięte

2017-12-14 15:53

Niestety u mnie w czasie ciąży objawy się bardzo nasilily i nie bylo to miłe bo wiadomo że za dużo lekarstw w ciąży nie weźmiemy.