Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Łyżwy w ciąży?

Data utworzenia : 2017-12-03 19:04 | Ostatni komentarz 2017-12-14 23:15

Wioletta.Kucharska

3576 Odsłony
44 Komentarze

Co myślicie o łyżwach w czasie ciąży? Uwielbiam zimą chodzić na lodowisko, ale w obecnej sytuacji nie wiem czy jest to dobry pomysł...

Konto usunięte

2017-12-03 19:35

Uważam, że powinnaś się wystrzegać takiego pomysłu. Przecież jazda na łyżwach grozi upadkami, ktos może Cię szturchnąć i możesz upaść. Każdy upadek w ciąży jest niebezpieczny i może grozić nawet poronieniem. Odradzam. Na łyżwy wybierzesz się z Dzidzią jak trochę podrośnie :-)

2017-12-03 19:34

Łyżwy są niebezpieczne w ciąży ale taka mialam ochote jechac ...w ciąży byłam raz bylam może w 3 miesiącu ciazy.Bardzo uważałam i jezdzilam powoli bałam się zeby ktos we mnie nie wjechal.Jest to niebezpieczny sport w ciąży długo sie zastanawiałam czy jechać ale byłam tylko na pól godz.Ale to sprawa indywidualna tak jak pisze AgataS1990.Tylko tak jak pisze zeby uważać zeby ktoś w Ciebie nie wjechal i byc ostrożnym.Jeśli Ci jeszcze brzuszka nie widać bo z widocznym raczej bym nie poszła na Łyżwy...

2017-12-03 19:29

Ja bym Ci odradzala z tych samych powodów co Agata ale z tego co pamiętam jak kiedyś byłam na łyżwach to dosyć mocno bolała mnie miednica po łyżwach i nie chciałabym jej dodatkowo obciążać.

2017-12-03 19:12

Sporty zimowe raczej nie są polecane kobietą w ciąży. Ja osobiście bym się bała upadku, tym, że ktoś we mnie wjedzie itp. Sądzę, że to niebezpieczne. Oczywiście, to Twoja indywidualna decyzja.