Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Łyżwy w ciąży?

Data utworzenia : 2017-12-03 19:04 | Ostatni komentarz 2017-12-14 23:15

Wioletta.Kucharska

3575 Odsłony
44 Komentarze

Co myślicie o łyżwach w czasie ciąży? Uwielbiam zimą chodzić na lodowisko, ale w obecnej sytuacji nie wiem czy jest to dobry pomysł...

2017-12-14 23:15

Przykre, że tak ciężko o dobry basen. Myślę, że takie zajęcia powinny być organizowane w każdym ośrodku po warunkiem, że przestrzega się warunków higieny.

2017-12-14 22:29

Dlatego trzeba dobrze wybierać basen, na który się idzie. Ja w moim mieście na basen nie chodzę. Łazienki są umieszczone nad basenem i nie raz ścieki wpadły do basenu. I jakoś po wymianie wody mam taki odruch odrzucenia. I tam na basen nie chodzę.

2017-12-14 14:13

W pierwszej ciąży chodziłam na basen, ale rzadko, Ginekolog dała mi właśnie globulki, żeby nie nabawić się żadnej infekcji. Akurat nabawiłam się grzybicy u stóp i sobie odpuściłam. Od tego czasu mam wstręt i omijam baseny. A w ciąży tym bardziej. Choć te zajęcia w wodzie są naprawdę fajne.

2017-12-13 22:04

Zdecydowanie nie podjęłabym takiego ryzyka, chociaż też uwielbiam łyżwy. za duże ryzyko . Ty możesz dobrze jeździć a ktoś na Ciebie wpadnie i stracisz równowagę i kłopoty gotowe.

2017-12-13 00:57

A może okaże się, że nowa aktywność fizyczna nam bardziej odpowiada. Czasem warto jest się poświęcić. Zwłaszcza jeżeli chodzi o dziecko. Dziecko jest najważniejsze i jego dobro.

Konto usunięte

2017-12-12 19:58

Jest wiele innych form aktywności fizycznej które można uprawiać w ciąży że warto odpuścić sobie łyżwy i na jeden sezon przerzucic się na cos innego.

2017-12-12 14:48

Ja bym się chyba bała ryzyka, że upadnę na brzuch. Kobieta w ciąży, jest jak kanapka z masłem, zawsze leci na brzuch tak jak chleb na stronę z masłem. Taka siła grawitacji.

2017-12-12 00:34

Ja po ciąży dopiero w niedzielę byłam na łyżwach. Pod koniec czasu wyłączyli większość świateł i zrobiło się bardzo romantycznie. Jeden sezon da się wytrzymać bez jazdy na łyżwach. Konsekwencje podczas jazdy na łyżwach w ciąży mogą być bardzo poważne. Niektórzy odcinają nogi specjalnie czy podjeżdżą pod nogi. Lepiej dmuchać na zimne.