Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Pękające naczynka na nogach

Data utworzenia : 2017-11-07 15:19 | Ostatni komentarz 2017-12-14 14:48

Konto usunięte

1196 Odsłony
3 Komentarze

Witam. Czy któraś z Was w trakcie ciąży cierpiała na pękające naczynka? W głównej mierze pojawiają się na nogach, nie tylko na łydkach, ale i udach. Jest ich o zgrozo oraz więcej. Ostatnio zauważyłam jednak, że naczynka pękają też na brzuchu, pod biustem. Jak radzicie sobie z ta przypadłością? Czy można temu jakoś zapobiec? Czy konieczna jest wizyta u jakiegoś specjalisty?

2017-12-14 14:48

Spróbuj zastosować maść z heparyną. Mi w ciązy robiły się siniki, miałam ich bardzo dużo, wystarczyło że lekko się uderzyłam, a powstawał duży siniak.

2017-11-11 15:17

Rwnież ma problem z pajączkami na łydkach, na udach robią mi się siniaki od pękających naczyń. dziś zauważyłam też pajączka na brzuszku. 23 tydzień. nogi można unosić podczas leżenia, to takie zapobieganie. Jeśli chodzi o te na brzuchu, nie wiem. Wiem że istnieją żele z kasztanowca? na pękające naczynka. Trzeba by było spytać w aptece czy można je stosować w ciąży.

2017-11-07 17:48

Mialam podobny problem ale tylko na lydkach i udach. Nic z tym nie robiłam,zaakceprowalam stan rzeczy cieszac sie ze nie pojawiają sie żylaki