Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Moja druga ciąża :)

Data utworzenia : 2017-11-05 18:24 | Ostatni komentarz 2017-12-14 14:08

J.Brzozkowska

1216 Odsłony
21 Komentarze

Drogi Mamy mam do Was pytanie. Jestem w 23 tyg. ciąży od początku ciąży strasznie kłuje mnie w prawym boku. Na początku było to dość częste obecnie zaczyna "kłuć" po przejściu kilku metrów. Jest to tak uciążliwe, że muszę stanąć na 5min i odpocząć. Dodam, że lekarz prowadzący twierdzi, że od strony ginekologicznej nic się nie dziej i jest ok. i że może za szybko chodzę? Czy któraś z Was też tak miała??

2017-12-14 14:08

Ja też tak miałam. Takie uczucie jakby kolka, poprostu organizm szybciej się męczy u mnie mijało jak chwilkę usiadłam. Uważam że chyba nie potrafiłam zwolnić tempa w ciąży.

Konto usunięte

2017-12-08 05:31

Druga ciąża była w miarę spokojna ale trzeciej to już dobrze nie wspominam. Trzy miesiące leżenia i nerwów czy wszystko się dobrze skończy. Na szczęście była to ostatnia ciąża : )

2017-12-05 09:54

W drugiej ciąży problemu z kolką nie miałam żadnego, może i kondycja lepsza :) Ale w pierwszej często mnie łapało takie kłucie w boku, zawsze podczas spacerów, lub gdy szybciej szłam. Z tego co piszesz, to ewidentnie kolki, musisz zwolnić tempo, w ciąży właśnie o kolki dużo łatwiej, bo i obciążenie fizyczne jest dużo większe.

2017-12-01 20:38

Witaj, jestem w 22 tygodniu drugiej.ciąży i mam podobnie, ból w prawym boku, w pierwszej ciąży jakoś tego nie czułam. Przy.badaniu moczu wyszło że u mnie winien jest piasek i przy większych dolegliwościach biorę nospe. Czytałam.tez żeby częściej leżeć na lewym niż na prawym.boku bo prawa strona także moczowo jest bardziej obciążona w czasie ciąży ☺

2017-12-01 17:22

Wiem o czym mówisz... Mam tak samo, zaczęłam III trymestr. Ból jakby po prostu kolka, nie mówiłam o tym lekarzowi, myślę że to normalne :) Zwolnij tempo :)

2017-11-30 20:26

Zanim zaszłam w ciążę, to nie miałam zielonego pojęcia o tym, że może ona wiązać się z tyloma większymi i mniejszymi dolegliwościami, niebezpieczeństwami. Najlepsze jest to, że każda ciąża jest inna i u jednej kobiety niektóre bóle mogą być czymś zupełnie normalnym, a u drugiej mogą oznaczać poważne problemy. I jak tu nie zwariować :-) u mnie bóle pachwinowe czyli więzadeł, tak jak mi tu dziewczyny na forum podpowiadały, znacznie zmalały. Odzywa się za to kręgosłup od czasu do czasu i strzelaja mi kości miednicy, czasami jak stara babcia się czuję, ale generalnie jest ok, przy następnej ciąży będę wiedziała czego się spodziewać :-)

2017-11-30 13:27

Moje drogie badania zrobione. Lekarz moimi wynikami zachwycony. Drętwienie ustało i to bardziej na tle nerwowym, chyba w Grudniu z mężulkiem zaczynamy już pomalutku szykować wyprawkę dla naszego 2 cudu :)

2017-11-20 22:44

Kochana niestety ale może uciskac ;)) moja bratowa również miała podobne problemy - drgala jej powieka i miała momenty że obrazy robiły jej się mało ostre lub nie widziala pod jakimś kontem I jeszcze miała coś z ręką lub nogą ... chciała przez to właśnie wcześniej urodzić by problemy znikły he he i jej wyszło właśnie ze mały uciskal acwraz z porodem wszystko wróciło do normy... Jeśli dretwienia i problem z oczami nie moja ogranicz prowadzenie auta jak moja bratowa....lepiej myśleć do przodu , na drodze różnie bywa i niestety ale trzeba być sprawnym bo o wypadek nie trudno teraz