Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Ból

Data utworzenia : 2014-11-20 08:33 | Ostatni komentarz 2021-04-16 18:33

Gosia-0

3399 Odsłony
20 Komentarze

Dziewczyny potrzebuje waszej rady otóż czasami mam mocne bóle w kroczu mówiłam o tym swojej ginekolog ale pani doktor twierdzi że przy pierwszej ciąży jest to normalne bo to pierwsza ciąża i podobno to normalne jestem w 30 tygodniu ciąży.. Może któraś z was miała podobnie lub ma... Oczywiście Pani doktor zbadała mnie dokładnie i twierdzi że wszytko ok z dzidzią też ale wtedy z kąt ten ból? Jak myślicie powinnam to skonsultować z innym lekarzem czy może jednak panikuje... ?

2014-12-11 12:31

Ja tak miałam i niekiedy przez to miałam trudności z poruszaniem się...wg mnie to nic takiego strasznego...dziecko prze na kanał rodny ale to nie poród... ja poszłam zbadac to do izby przyjec i 7 godzin czekałam na odpowiedz ze to nic takiego... xD proszę się wstrzymac i obserwowac nadal swoje ciało...gdyby to się ciągle powtarzało to radze pójśc na wizyte do ginekologa

2014-12-11 10:04

Gosia miałam to samo po 30tc. Maluszek jest już duży i cięższy, więc nic dziwnego iż zaczynasz to odczuwać. Mój ból przypominał jakby mi ktoś tam kości rozwierał. ;) Jeśli szyjka i spojenie łonowe są w porządku, to nie ma się czym martwić.

2014-12-10 17:42

Możliwe że "tylko" naciska Ci na kanał rodny. Jak nie masz skróconej szyjki macicy to nie masz co sie martwić, Mi sie skróciła do 1cm i musiałam leżeć w domu a później w szpitalu

2014-11-30 09:30

Gosia-0 Ja miałam to samo,miałam straszny ból w kroczu czasami to miałam aż tak,że czułam jaka mi rozrywało tak się balam że poszłam do lekarza,to powiedział mi że dlatego tak boli bo macica się rozciąga i dziecko rośnie to nie jest przez to że dziecko jest duże bo mnie tak bolało od 25 tyg a synka wcale nie urodziłam dużego.Nie martw się wszystko napewno jest w porządku i tak poprostu będzie Cie pobolewało i niestety musisz przetrwać do końca.Powodzenia!

2014-11-21 20:07

Dokladnie, tez jestem zdania ze dziecko jest wieksze i mzoe bardziej uciskac, zalezy jeszcze jak jest ułozone, wszystko rosnie.... Maluszek sie rozpycha, moze tez promieniować. Napewno miałas sprawdzana szyjke, usg i badana bylas- takze jak dr mowi ze jest ok, to mysle ze tak jest :)

2014-11-21 19:20

ja jestem w 18 tyg ciąży i też mnie czasem pobolewa myślę, że to normalne :)

2014-11-21 12:54

Mnie też boli krocze jestem w 38tc to normalne a boli mnie już od 28 tc po prostu macica się rozciąga

2014-11-21 11:32

To bardzo naturalny objaw i nie ma się czym martwić. Ja też tak miałam. Jak byłas na badaniu i lekarz powiedział, ze nic tam złego nie widzi to nie masz się czym martwić.