Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Sposob na skurcze lydek

Data utworzenia : 2017-11-04 12:47 | Ostatni komentarz 2017-12-14 15:34

J.Swierczewska

3188 Odsłony
14 Komentarze

Mialam w ciazy wiele problemow z nocnymi skurczami lydek. Widze ze niektore z was tez je maja, dlatego chce sie z wami podzielic sposobem, ktory mi pomogl. Brqlam przez dlizszy czas ASMAG FORTE, ktory polecalo mi grono kobiet, jednak u mnie on nie pomogl na dluzsza mete. I wtedy zaryzykowalam, nog nie mialam opuchnietych ale powiedzialam 'co mi tam' i zakupilam krem na opuchniete nogi. To byl strzal w dziesiatke. Dzialal chlodzaco i super nawilzal. Smarowalam dwa razy dziennie - rano i wieczorem, na drugi wieczor stosowania skurczy nagle nie bylo. Pojawialy sie tylko kiedy nie smarowalam nog tym specyfikiem. Sprawdzcie, moze u was tez podziala. :)

2017-11-04 20:04

Jakoś średnio wierze w działanie balsamu. I nie za bardzo rozumiem co mają wspólnego skurcze łydek z opuchlizną? No ale jak ktoś chce spróbować oczywiście może. Ja jednak z całego serca polecam magnelle. Mi poleciła ją położna bo pomogła wielu przyszłym mamom i jest bezpieczna dla kobiet w ciąży i mam karmiących.

2017-11-04 18:09

Kupowalam go w Carrefour albo Rossmann. :)

2017-11-04 17:25

Ja jak się zaczęłam rozciągać to po kilku sekundach krzyczałam z bólu bo skórcz mnie złapał :-).

2017-11-04 17:20

Ja jeszcze polecam rozciąganie przed snem. Mi żadne specyfiki nie pomogły jak to... A poza tym tu jest podobny wątek:https://lovi.pl/pl/forum/1/9142/1

2017-11-04 15:39

mada_lena87 jak chcesz coś bezpiecznego i w 100% bezpiecznego dla kobiet w ciąży i matek karmioncych to kup w aptece magnelle :-) To najlepszy suplement zwalczający skórcze :-)

2017-11-04 14:53

Muszę spróbować, ja biorę Slow-Mag B6, 2 rano i 3 wieczorem -a skurcze powracają szczególnie w nocy i nad ranem. Może u mnie też pomoże :) J. Sierczewaka a gdzie go kupiłaś bo sprawdzam przez aplikacje i w Rossmanie jest niedostępny