Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Konkurs <b>"List do Świętego Mikołaja" </b>

Data utworzenia : 2016-11-25 10:16 | Ostatni komentarz 2016-12-09 23:57

Redakcja LOVI

41124 Odsłony
1008 Komentarze

Mamo, napisz nam, jakie jest Twoje marzenie związane z maluszkiem. Nie możemy wprawdzie obiecać, że Mikołaj je spełni, ale na pewno wstawimy się u niego, a 60 najciekawszych, najbardziej wzruszających i najoryginalniejszych odpowiedzi nagrodzimy wspaniałymi zestawami LOVI pod choinkę. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem we wpisie należy podać kolor zestawu, który chce się otrzymać (mięta albo róż). W przypadku braku informacji kolor zostanie wylosowany. Wyniki są już dostępne na stronie LOVI w zakładce konkursy http://lovi.pl/pl/konkursy/901 Wszystkie posty "List do Mikołaja", które zostały dodane poza wątkiem konkursowym, zostaną usunięte, by nie robić na forum bałaganu. Pozdrawiamy.

2016-11-25 11:41

Ja mam nie typowe marzenie bo chciałabym wreszcie zobaczyć 2 kreski na teście, o dziecko staramy się już od 8 miesięcy wiec mamy wreszcie nadzieje, że się uda. Synek 3-latka prosi o siostrzyczkę, marzy że mu Mikołaj przyniesie bo jak stwierdził bociany poleciały to teraz mu Mikołaj na pewno przyniesie tylko jak on wejdzie przez ten nasz mały komin :) Synek używał butelek, kubków i smoczków lovi, a teraz mówi, że dzidzi trzeba kupić jak będzie, żeby miała to samo co on :)

2016-11-25 11:40

Kochany Święty Mikołaju!!! Na początku ciąży marzyłam o tym, aby dotrwać do jej końca bez żadnych komplikacji. Niestety nie udało mi się to... w 25 tc dopadła mnie tzw kolka nerkowa, trafiłam do szpitala i po kilku dniach ostrego bólu zostałam zacewnikowana (tzw cewnik DJ). Jedyne czego w tym momencie pragnę to aby mój maluszek szczęśliwie się urodził. Bardzo się boję że wszystko to czym faszerowali mnie w szpitalu (kroplówki, zastrzyki i znieczulenie do zabiegu) odbije się niekorzystnie na zdrowiu mojego synka. Nie zależy mi na tym aby mnie nie bolało, nie zależy mi na mojej wygodzie...jedyne na czym mi zależy i o to Cię proszę Święty Mikołaju to aby moje dziecko nie musiało ponosić skutków mojej choroby. Pragnę aby mimo wszystkich złych rzeczy które mnie spotkały urodziło się zdrowe i silne, aby mogło w pełni korzystać z życia. Wierzę, że tak właśnie będzie. Ja mogę cierpieć ale ono jest niczemu nie winne. Pozdrawiamy Cię Święty Mikołaju (mama i Dominik z brzuszka).

2016-11-25 11:38

Mikołaju, chciałabym Cię prosić , by moja córeczka była po prostu szczęśliwa. By uśmiech nigdy nie schodził z jej malutkiej twarzy i jak dorośnie mile wspominała dzieciństwo. A kiedy będę starą babcią powiedziała mi, że byłam dobrą mamą :-)

2016-11-25 11:38

Moim marzeniem jest , żeby Mojej Córeczce wyszły ząbki , bo strasznie źle to znosi i wszyscy się bardzo martwimy , oczywiście zdrowie przy tym jest najważniejsze . Pozdrawiamy wszystkie mamusie z dziećmi :)

2016-11-25 11:37

Moim życzeniem , jest aby moje córeczki zawsze zdrowe były , aby się zawsze siebie trzymały i wspierały :) i aby marka LOVI była dla nich najlepszą marką na świecie , co prawda starsza córka ma 3,5 roku i kubka 360 stopni używa tylko na spacerach ale jest z nami zawsze a młodsza korzysta ze wszystkiego dzieki czemu może poznawać świat z przedmiotami stworzonymi z miłości dla maluszka , dlatego kolejne małe marzenie to aby produkty LOVI były tak samo dobre jak dziś :)

2016-11-25 11:33

Moim jedynym życzeniem na dzień dzisiejszy jest to, aby moje dziecko szczęśliwie przyszło na świat. Mam za sobą niezbyt przyjemne doświadczenia i jedyne, czego oczekuję, to urodzić swoje dzieciątko. Na szczęście wszystko jak na razie idzie w dobrym kierunku, oprócz położenia dzidziusia, ale może jeszcze się obróci. Kochany Mikołaju, zdrowia. ;)

2016-11-25 11:24

Drogi Mikołaju moim najważniejszym marzeniem jest nie rzecz materialna bo to można nabyć i równie dobrze szybko stracić. Najważniejsze jest ZDROWIE dziecka i całej rodziny. Tego nie da się kupić, a jak się straci to za żadne skarby i pieniądze się nie odzyska. A gdy jest Zdrowie jest szczęście, jest radość ogromna. Tak więc drogi Święty Mikołaju niektórych marzeń nie da się kupić ani wycenić.

2016-11-25 11:16

Moim najważniejszym, najserdeczniejszym życzeniem jest ZDROWIE dla moich dzieci bo reszta przyjdzie czy to po dłuższym oczekiwaniu czy krótszym ale zawsze zabawki czy inne rzeczy materialne można kupić a zdrowia nie da się przecenić :)