Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Konkurs <b>"List do Świętego Mikołaja" </b>

Data utworzenia : 2016-11-25 10:16 | Ostatni komentarz 2016-12-09 23:57

Redakcja LOVI

41174 Odsłony
1008 Komentarze

Mamo, napisz nam, jakie jest Twoje marzenie związane z maluszkiem. Nie możemy wprawdzie obiecać, że Mikołaj je spełni, ale na pewno wstawimy się u niego, a 60 najciekawszych, najbardziej wzruszających i najoryginalniejszych odpowiedzi nagrodzimy wspaniałymi zestawami LOVI pod choinkę. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem we wpisie należy podać kolor zestawu, który chce się otrzymać (mięta albo róż). W przypadku braku informacji kolor zostanie wylosowany. Wyniki są już dostępne na stronie LOVI w zakładce konkursy http://lovi.pl/pl/konkursy/901 Wszystkie posty "List do Mikołaja", które zostały dodane poza wątkiem konkursowym, zostaną usunięte, by nie robić na forum bałaganu. Pozdrawiamy.

2016-11-25 14:01

Mikołaju nasz kochany, czegoż my matki i ojcowie możemy sobie życzyć dla naszych maluszków? Chyba przede wszystkim, to zdrowia. Termin porodu mamy wyznaczony na styczeń, lecz nasza mała anielica postanowiła się troszkę popsocić i narobić wszystkim stresów, otóż jest tak ciekawa świata i chyba spotkania z Mikołajem, że już tydzień temu chciała wyruszyć na spotkanie, na szczęście lekarze szybko zareagowali i wspólnymi siłami udało nam się kruszynkę przekonać, że to jeszcze nie jest czas, że Mikołaj i zwiedzanie świata poczekają na nią i powitają ją z otwartymi ramionami w nowym już roku. Mimo tego prezenty pod choinką znajdą się i dla niej, i choć wiem, że płucka małej szybciej musiały się rozwinąć niż innych dzieci w brzuszku i że poradziłaby sobie już na świecie to pragnę z całych sił, aby jeszcze poczekała robię wszystko, żeby udało się dotrzymać ciąże do terminu może wstawiennictwo u Mikołaja pomoże w spełnieniu tego prezentu. Pozdrawiam wszystkich i życzę wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia:)

2016-11-25 14:00

Kochany Święty Mikołaju, Tak jak wiele rodziców jedyną rzeczą na święcie która mi marzy jest to aby moje dzieciątko w brzuszku urodziło się zdrowe i żebysmy szczęśliwie dostawali do porodu. Żebyśmy Nie musieli przeżywać Tak jak piec lat temu straty naszego maluszka. Każdy dzień jest dla nas szczęściem, pragniemy zdrowia, A rzeczy materialne szczęścia nie dadzą, chociaż mnie Lovi uszczesliwilo, codziennie tu zaglądam, nie zawsze pisze ale niektóre problemy rozwiązała właśnie dzięki Lovi :-* Jestem już mama dwójki dzieciaczkow, czekamy na trzeciego i miej nas w swojej opiece, pamiętaj o nas zawsze, to mój pierwszy list do Ciebie :) pozdrawiam serdecznie :-)

2016-11-25 13:58

Drogi Święty Mikołaju !!! Moim największym marzeniem jest to ,aby nasz dzieciaczek był zdrowy.Chciałabym żeby wyrósł na mądrego i dobrego człowieka pozytywnie nastawionego do świata.Każdy dzień ,który spędzamy razem jest cudowny .To będą pierwsze święta Bożego Narodzenia naszego Karolka już nie możemy się doczekać jego reakcji na choinkę i prezenty.Te święta będą magiczne.A zestaw z Lovi był by miłym dodatkiem :))

2016-11-25 13:55

Drogi mikołaju modle sie o to zeby miec w końcu po 3 latach maluszka poczuc ruchy bijace serduszko. Zeby dzieciatko bylo zdrowe. Czuje ze juz jest. Zebym ja mogla dać mu to co najlepsze zebym bylo nam latwiej na samym poczatku marzy mi sie laktator elektryczny wiem ze to dopiero poczatek wydatkow musimy kupic wozek lozeczko ubranka i duzo innych rzeczy.

2016-11-25 13:45

Drogi Mikołaju Nie proszę o sen, choć od kiedy ząbkujemy to budzimy się minimum 10 razy w nocy, to da się przeżyć. Nie proszę o większy apatyt Marysi, choć raz jest lepiej a raz gorzej z jedzeniem, to jakoś dajemy radę. Nie proszę też, żeby nie psociła, bo to przywilej dziecka i pozwalam jej na to w granicach zdrowego rozsądku. Nie poproszę też, żeby bawiła się dłużej sama sowimi zabawkami, bo choć ma ich wiele poświęca im tylko maksymalnie 5-10 minut, cóż staram się jakoś inaczej zabawić. Marzę tylko mocno i skrycie, żeby Marysia mogła szybko zobaczyć swojego tatusia, żeby mógł on spędzić z nami święta, choć wiem że jest masę km od nas i nikłe są szanse że uda mu się przyjechać, zwłaszcza że będzie pracował w wigilię. Marysia bardzo tęskni za tatusiem, gdy rozmawiamy ze sobą i Marysia widzi tatę to całuje i tuli telefon.

2016-11-25 13:36

Kochany Święty Mikołaju! Proszę Cię, abyś ofiarował mi mądrość w wychowaniu moich dzieci. Abym potrafiła dac im taka wolność, jaką ja miałam od swoich rodziców. Bym nie bała się, że beze mnie sobie nie poradzą, żebym mogła w nie wierzyć z całego serca. Bym swoją chęcią ich chronienia nie zrobiła im krzywdy. Bym umiała wychować je na dobrych ludzi, otwartych na pomoc innym, ale żeby umiały także zachować w tym własne ja. Bym dała im pewność siebie. Bym miała cierpliwość kazdego dnia w uczeniu ich świata. By za kilka lat przyjezdzaly do mnie z przyjemnością, a nie z obowiązku. By mogły powiedzieć- nasze dzieciństwo było szczęśliwe. Proszę Cię o rzeczy trudne, ale te łatwiejsze jestem w stanie sama osiągnąć, wspanialego męża już mam, bez rzeczy materialnych można żyć, na sen przyjdzie pora. Od cudów podobno jesteś Ty ;)

2016-11-25 13:32

Drogi Święty Mikołaju ja nieskromnie życzeń w tym roku mam moc bo czeka nas przełomowy i trudny rok. Po pierwsze proszę o zdrowie dla mojego maluszka. Jak słyszę czytam widzę chore dzieci których uratowanie często zależy od bardzo dużych pieniędzy których rodzice nie mają. To łzy mi lecą. I myślę dlaczego? A zaraz potem żeby nas to nigdy nie spotkało. I moja wyobraźnia podpowiada mi okropne obrazy mojego synka na szpitalnym łóżku. Chyba bym nie przeżyła. Po drugie o rozwagę nasza i kierowców. Tyle dzieci ginie w wypadkach. Podobnie jak w przypadku chorób od kiedy mam synka od razu łzy w oczach gdy o tym słyszę. Wiele razy przechodząc przez pasy rozglądam się 5razy i myślę co by było.... Po trzecie i tu już trochę bardziej przyziemnie proszę żebym w nadchodzącym roku dostała pracę o jakiej marzę i jaka pozwoli mi spędzić z synkiem jeszcze trochę czasu. Żeby nie musiał całe dnie być poza domem żebyśmy nadal mogli dużo razem się bawić. Po czwarte żebyśmy dostali kredyt i kupili w końcu własne M żeby nasz kochany synek miał swój pokój więcej miejsca do zabawy i żeby rodzice mogli starać się o rodzeństwo. Po piąte żeby na nas rodziców spłynela moc miłości. Żeby iskra rozniecila ogień na nowo żebyśmy byli nie tylko rodzicami osobno ale też szczęśliwym małżeństwem. Żeby synek miał szansę żyć i dorastac w kochającea się rodzinie i czuć ta miłość wszechobecna bo przecież nie nauczymy dziecka miłości jeśli nie damy przykładu sobą. Po szóste żeby mój kochany synek odpuścił trochę mamusi zaczął przesypiaa noce (mimo 19miesięcy nadal tego nie robi) i był troszkę bardziej grzeczny i spokojny żeby interesowało go coś poza bieganiem i wspinaniem się bo mama osiwieje:-D Po siódme żeby moje dziecko było szczęśliwe żebym potrafiła dać mu szczęście i swoim przykładem prowadzić przez świat i uczyć w nim żyć wspierając i dając pewność siebie.

2016-11-25 13:32

Drogi Mikołaju! W tym roku proszę o wyjątkowy prezent. O pomoc w utrzymaniu zdrowej ciąży aż do rozwiązania. To moje pierwsze maleństwo i niestety od samego początku dostajemy w kość od losu. Życzenia na przyszły rok też już mam. Chcę, aby mój dzidziuś rósł i rozwijał się zdrowo i mam nadzieję, że Lovi nam w tym pomoże. Buziaki, Kasia.