Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Konkurs <b>"List do Świętego Mikołaja" </b>

Data utworzenia : 2016-11-25 10:16 | Ostatni komentarz 2016-12-09 23:57

Redakcja LOVI

41170 Odsłony
1008 Komentarze

Mamo, napisz nam, jakie jest Twoje marzenie związane z maluszkiem. Nie możemy wprawdzie obiecać, że Mikołaj je spełni, ale na pewno wstawimy się u niego, a 60 najciekawszych, najbardziej wzruszających i najoryginalniejszych odpowiedzi nagrodzimy wspaniałymi zestawami LOVI pod choinkę. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem we wpisie należy podać kolor zestawu, który chce się otrzymać (mięta albo róż). W przypadku braku informacji kolor zostanie wylosowany. Wyniki są już dostępne na stronie LOVI w zakładce konkursy http://lovi.pl/pl/konkursy/901 Wszystkie posty "List do Mikołaja", które zostały dodane poza wątkiem konkursowym, zostaną usunięte, by nie robić na forum bałaganu. Pozdrawiamy.

2016-11-25 11:56

Moim największym marzeniem jest, aby moje dzieciątko widziało we mnie nie tylko rodzica, ale przede wszystkim przyjaciela, któremu może się zwierzyć, wyjść razem do kina, czy na zakupy, bądź wyjechać na wspólne wakacje. Żeby wiedziało, że może mi zaufać i zawsze może na mnie liczyć. A na starość, żeby zaopiekowało się mną, tak jak ja się nim opiekuję teraz.

2016-11-25 11:52

Kochany Święty Mikołaju ! Moim największym marzeniem jest to, aby moje maleństwo urodziło się zdrowe. Malutka miała urodzić się w wigilię, więc to jak cud, cud o który staraliśmy się ponad rok. Niestety z wielu przyczyn nie mogę malutkiej urodzić siłami natury. Dlatego proszę przede wszystkim o zdrowie dla mojej malutkiej, a taki prezencik napewno by ucieszył. Pozdrawiamy Sylwia i Lenka z brzuszka :-)

2016-11-25 11:51

Drogi Mikołaju, marzę skrycie by mój dzidziuś przywitał ten świat szczęśliwie, u boku kochających go rodziców. Byśmy mogli cieszyć się sobą w każdej chwilii i żeby nie doskwierały nam żadne troski i zmartwienia. Dlatego też marzę o tym by mieć zestaw Lovi dla mojej małej kruszynki. By nie dokuczały nam kolki i bóle brzucha byśmy mogli z radoscią zasypiać i witać nowy dzień.

2016-11-25 11:51

Drogi Święty Mikołaju, po pierwsze jak wszystkie inne mamy prosimy o zdrowy rozwój naszego kochanego maluszka. Po 10 wspólnych miesiącach jest wiele rzeczy, o które możemy jeszcze prosić, na szczęście kolki mamy już za sobą, wiele nieprzespanych nocy również i te trudności związane z karmieniem. Na szczęście dzięki produktom LOVI udało się wiele z nich przezwyciężyć. Teraz wbrew pozorom dla naszego malucha prosimy o dużo cierpliwości rodziców, ciepłą kawę dla mamy, tak tak, bo szczęśliwa i wypoczęta mama to szczęśliwe dziecko oraz dużo wolnego czasu w tym zapracowanym świecie, który będziemy mogli spędzać razem, całą rodziną:) Oczywiście na koniec prosimy o zestaw butelek LOVI w kolorze mięty.

2016-11-25 11:50

Drogi Mikołaju najbardziej na świecie chciałabym aby moje dziecko urodziło się zdrowe i było szczęśliwe. Pragnęłabym aby miało wspaniałe dzieciństwo, którego nie miał mój mąż. Chciałabym aby nasze dziecko, które urodzi się w maju wniosło w nasze życie jeszcze więcej miłości i aby być może zmieniło nasze priorytety -nauczyło nas tak po prostu beztrosko cieszyć się życiem. Nie chcę prosić o to aby niczego mu nie brakowało, bo potrzeba też trochę nauki pokory. Chcę aby urodziło się po prostu dobrym człowiekiem, które będzie wrażliwe na krzywdę innych a przede wszystkim będzie miało szacunek do siebie i innych. Chciałabym aby otoczyło mnie i mojego męża cieplutkimi rączkami i swoją dziecięcą miłością aby pokazało mu że można kogoś po prostu kochać a do szczęścia czasami wystarczy tak niewiele. Chcę aby wniosło tą iskierkę do naszego życia, która sprawi że w końcu zobaczę łzy szczęścia przy jego narodzinach u mojego męża.

2016-11-25 11:43

Kochany Święty Mikołaju nasze nie przespane noce mogą jeszcze być, bolący brzuszek myślę że minie ale najbardziej chciałabym aby jak najszybciej mój Kochany maluszek Oliwier pozbył się żółtaczki , która za nic nie chce Go opuścić. Dłuższy pobyt w szpitalu , fizioterapia pomogły na trochę ale dalej żółtaczka utrzymuje się na poziomie ponad 10. Mamy już prawie miesiąc. Bardzo Ci dziękujemy Mikołaju za to że mogliśmy podzielić się naszym problemem poprosimy o dużo zdrówka i cierpliwości na dalsze miesiące i lata dla całej naszej rodzinki. . Pozdrawiamy Świętego Mikołaja.

2016-11-25 11:42

Drogi Mikołaju ja dla mojej córeczki chciałabym przede wszystkim dużo zdrówka, żeby się dobrze prawidłowo i szczęśliwie rozwijała. Ponieważ jest z nami dopiero a w sumie i juz 3 tygodnie :) dlatego chciałabym dużo zdrówka i żeby nie miała kolek i zaparć bo wiadomo żaden rodzic nie lubi jak jego dziecko się męczy. A rzeczy materialne są i będą zawsze dostępne :) a jednak zdrowie jest najważniejsze :)

2016-11-25 11:42

Mikołaju moim najwiekszym marzeniem jest zdrowie mojego maluszka i naszej rodzinki. Miłość oraz szczęście, czas spędzony z najbliższymi. To jest najważniejsze. To są rzeczy których nie kupisz za żadne pieniądze świata, a są najcudowniejsze. Już nie mogę się doczekać, aż mój dzidziuś będzie z nami. Tych dni, miesięcy, lat kiedy bedziemy się poznawać i uczyć razem nowych rzeczy.