Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Konkurs <b>"List do Świętego Mikołaja" </b>

Data utworzenia : 2016-11-25 10:16 | Ostatni komentarz 2016-12-09 23:57

Redakcja LOVI

41192 Odsłony
1008 Komentarze

Mamo, napisz nam, jakie jest Twoje marzenie związane z maluszkiem. Nie możemy wprawdzie obiecać, że Mikołaj je spełni, ale na pewno wstawimy się u niego, a 60 najciekawszych, najbardziej wzruszających i najoryginalniejszych odpowiedzi nagrodzimy wspaniałymi zestawami LOVI pod choinkę. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem we wpisie należy podać kolor zestawu, który chce się otrzymać (mięta albo róż). W przypadku braku informacji kolor zostanie wylosowany. Wyniki są już dostępne na stronie LOVI w zakładce konkursy http://lovi.pl/pl/konkursy/901 Wszystkie posty "List do Mikołaja", które zostały dodane poza wątkiem konkursowym, zostaną usunięte, by nie robić na forum bałaganu. Pozdrawiamy.

2016-11-25 12:30

Mój kochany Święty Mikołaju wiem, że czasami nie do końca byłam grzeczną dziewczynką w tym roku ale tak sobie pomyślałam, że pomimo tegorocznych przewinień może jednak spełnisz te kilka moich życzeń. Oto moja lista świątecznych marzeń: Zaskoczę Cię pewnie ale nie chodzi mi o talię osy czy duży jędrny biust ani nawet o przespanie w spokoju całej nocy. Pragnę nad życie szczęścia i zdrowia dla mojej kochanej rodzinki -To najważniejsze. No i może trochę oleju do głowy bo niektórym go brakuje tylko święty nie rzepakowy :) . Proszę o parę opalonych i ogolonych nóg, które nie bolą i nie puchną po całym dniu w pracy i uganiania się za moja kochaną córeczką. O ręce które mają siłę dźwigać zakupy i wrzeszczące, wyginające się dziecko na drugie piętro kamienicy. Proszę również o luksus zjedzenia obiadu o temperaturze wyższej niż pokojowa, o parę minut w łazience aby umyć zęby i rozczesać potargane włosy. A i o jakieś sekretne miejsce żebym mogła się schować i porozmawiać przez telefon. Marzę też o tym żeby nigdy nie zapomnieć, że najważniejsze jest szczęście. Dasz radę Mikołaju? Z wyrazami szacunku, Mamusia Zuzi

2016-11-25 12:27

Drogi, Święty Mikołaju! Wiem, że masz sporo życzeń do spełnienia, ale ja proszę o jedną jedyną rzecz, która chociaż jest oczywista, czasem trudna do spełnienia- zdrowie dla córki i dla nas, rodziców, by mogła spokojnie dorastać w domu pełnym wsparcia i miłości od obojga. Z resztą sobie poradzimy :) W zamian obiecujemy, że nigdy nie zmarnujemy daru, którym nas obdarowałeś. Szczęśliwy dom, śmiech od rana do wieczora słyszany w każdym jego zakątku, ściany zalepione zdjęciami z najpiękniejszych chwil, jakie spędziliśmy razem i w przyszłości kolejne dziecko, które niestety nie będzie mogło być z brzuszka, ale serduszka... Jednak tak samo kochane i ważne dla wszystkich. Dlatego proszę Kochany Mikołaju o tą jedną, jedyną rzecz, byśmy w zdrowiu mogli tworzyć i zmieniać świat naszej Wiktorii i by w przyszłości mogła robić to samo, kiedy nas już nie będzie przy Niej. Z całego serca podrawiamy Kasia, Jacek i Wiktoria

2016-11-25 12:26

Drogi Mikołaju, Mam do Ciebie wielką prośbę, aby moje maleństwo zdrowo rozwijało się w brzuszku nabieralo ciałka, a przede wszystkim aby szczęśliwie przywitalo ten świat! Bo to będzie nasz pierwszy Skarb i jest sporo obaw jak zadm egzamin w roli mamy. Na pewno cieszyli byśmy się z zestawu Lovi pod choinką, byłby to nasz wspólny początek macierzyństwa ;) Pozdrawia Mikolaja Dorota i synuś z brzusia *<|:-)>

2016-11-25 12:23

Drogi Święty Mikołaju! Czego mogą pragnąć kochajacy rodzice dla swojego dziecka, jak nie przede wszystkim ZDROWIA. Nie zabawki, ubrania i pieniądze. Zdrowie przede wszystkim, ono jest najwazniejsze. Wszystko pozostałe można kupić, są to rzeczy przyziemne, bez nich mozna zyc i byc szczęśliwym. O zdrowie mozemy tylko dbac i ewentualnie prosic Boga. Zdrowe dziecko to szczesliwe dziecko a i zadowoleni rodzice. Dlatego o zdrowie dla mojej rocznej córeczki prosze najbardziej. Prosze tez żeby prawidłowo i zdrowo sie rozwijałal. Kolejne o co prosze to SZCZĘŚCIE. Kazda matka chce aby jej dziecko bylo szczesliwe, any nieczego mu nie brakowalo, tego samego pragnę ja dla mojej Kruszynki. Uwielbiam patrzec, kiedy moja córka jest radosna i uśmiechnięta, kiedy przychodzi i przytula sie do nas. Wtedy mam poczucie, że jest jej dobrze i jest szczęśliwa, czego chcieć wiecej? Jest jeszcze jedna rzecz o jakiej marze. Chce aby moja córka WYROSŁA NA DOBREGO I UCZCIWEGO CZŁOWIEKA. Wiem, że to glownie od nas rodziców zależy, bedziemy sie starac o to aby to marzenie sie spełniło. Chcialabym byc dumna ze swojej córki zawsze, tak samo jak jestem teraz, kiedy widze ja szybko sie uczy i robi postepy. Chce zeby wyrosla na osobe chetna do pomocy, uczciwa, pracowita, ktora szanuje ludzi i docenia to co ma. Pragne zeby osiagnela coś ważnego w życiu, znalazla cel do ktorego bedzie zdrowo dążyć, z przyjemnością, a nie z musu. Zeby zawsze otaczala sie wśród ludzi , ktorzy ja kochaja, aby tej miłości nigdy jej nie brakowało. Wtedy bede z niej dumna podwójnie i będę z dumą opowiadać ludziom- To moja córka, ja ją wychowałam i po części dzieki mnie jest tym kim jest! Czy można chcieć czegoś wiecej dla swojego dziecka? Pewnue tak, ale dla mnie te rzeczy są najważniejsze.

2016-11-25 12:21

Drogi mikolaju. Bedac w ciazy marzylam o to zeby moje malenstwo urodzilo sie zdrowe. I tak sie stalo. Patrzac przez 4 miesiace jak moje dziecko sie rozwija jestem pełna podziwu. Z dnia na dzien robi duze postepy. Majac butelki LOVI nie ma kolek. Od urodzenia kazda noc jest przespana. Marze zeby moje dziecko ciagle bylo szczesliwe, usmiechniete a to przynosi ulge dla mamy sile zeby opiekowac sie dalej mala kruszynka. Prosze cie mikolaju o to zebym ja mama jeszcze bardziej kochala mojego synka a dla mojego synka pragne taki maly zestaw LOVI. Pozdrawiamy wszystkie mamy i ich pociechy.

2016-11-25 12:18

Drogi Święty Mikołaju, Urodzilam moją ukochaną córeczkę w dość młodym wieku, gdy sie tylko dowiedzialam, ze jestem w ciąży ta mała istotka w moim brzuchu stała sie dla mnie ogromnym oparciem,wiedzialam,ze mam dla kogo wstawac z łóżka,pokonywac codzienne zmartwienia,mam dla kogo sie uśmiechać. Mikołaju proszę cie aby moja córeczka zawsze była taka szczęśliwa jak teraz gdy poznaje nowe rzeczy,gdy jest wszystkiego ciekawa,jaką sprawia jej to ogromną radość!!Zdrowia bo to najwazniejsze w życiu :) to ze mama cie kocha i zawsze możesz na mnie liczyc,nigdy sie nie zmieni!! Mama Ania

2016-11-25 12:12

Kochany święty Mikołaju :) Jak piękne święta się w tym roku zapowiadają :) A dlaczego? Bo nasz skarbuś największy ma przyjść na świat tuż przed samymi świętami :) Hmm ciekawe czy w tym roku spadnie śnieg, czy nasza Amelka rozświetli swoim blaskiem tą magiczną noc? Ale czym są Drogi Mikołaju święta dla dzieci bez prezentów? No właśnie?! Od wieków maluszki wyczekują Świętego Mikołaja i prezentów pod choinką :) Nasza Amelka będzie za mała żeby docenić tą magię świąt, ale jej mamusia oraz tatuś bardzo by chcieli by ich maleństwo znalazło pod choinką ten wspaniały zestaw LOVI :) Dla rodziców nie ma nic ważniejszego przecież niż zdrowie, szczęście i radość własnego dziecka. Mikołaju, Mikołaju ! Spaw by Amelka otrzymała ten piękny zestaw LOVI i ze spokojem i uśmiechem na buźce małej raczyła się mleczkiem mamy z butelki LOVI oraz innych bezpiecznych i idealnych dla maluszków gadżetów. :) A już z dala słychać dzwonki sań i reniferów.. Hmm? Czy to znak, że to właśnie nasz list i nasza mała Amelka dostanie swój pierwszy wymarzony prezent pod choinkę? :) Oj tak, tak właśnie się stanie, że Mikołaj ze swoją brygadą odwiedzi nas i sprawi, że malutka będzie miała profesjonalnie skompletowaną wyprawkę dzięki firmie LOVI.! :) <3 Kochany Święty Mikołaju! Mamusia i tatuś piszą list do Ciebie za córeczkę, ale w następnym liście to już ona będzie decydować co by chciała dostać, nie zapominając o podziękowaniu za prezent z poprzedniego roku :) A jak wiadomo rodzice wiedzą co jest najlepsze dla ich pociechy i to właśnie dlatego wybraliśmy taki zestawik, który będzie z nami przez wiele czasu. Drogi Mikołaju rodzicom zawsze przynosiłeś to o czym marzyli, więc może i tym razem spełnisz nasze kolejne marzenie?! nasze i naszej jedynej córeczki :) <3 PS to nasze pierwsze dziecko i było by super gdybyś święty Mikołaju razem z firmą LOVI pomógł nam w tych pierwszych trudnych dla matki i dziecka chwilach :) Całujemy Cię gorąco i czekamy z ciasteczkami i mlekiem jak co roku na wymarzone prezenty <3 :)

2016-11-25 12:04

Kochany Święty Mikołaju ! Moim największym marzeniem jest żeby moja córeczka mogła chodzić. Przed nami kilka operacji i długa rehabilitacja więc Ciebie tylko proszę o to żebyś spełnił nasze marzenie . Wiemy że nie uda Ci się to w tym roku ale prosimy o zdrowie i dużo siły żeby wszystko sie udało i nasza córeczka rosła i żyła jak zdrowe dzieci . Pozdrawiamy i czekamy na Ciebie w tym roku szczególnie bo to nasze pierwsze swieta w trójkę ! :) Kochamy Cię Mikołaju !