Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Konkurs <b>"List do Świętego Mikołaja" </b>

Data utworzenia : 2016-11-25 10:16 | Ostatni komentarz 2016-12-09 23:57

Redakcja LOVI

41173 Odsłony
1008 Komentarze

Mamo, napisz nam, jakie jest Twoje marzenie związane z maluszkiem. Nie możemy wprawdzie obiecać, że Mikołaj je spełni, ale na pewno wstawimy się u niego, a 60 najciekawszych, najbardziej wzruszających i najoryginalniejszych odpowiedzi nagrodzimy wspaniałymi zestawami LOVI pod choinkę. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem we wpisie należy podać kolor zestawu, który chce się otrzymać (mięta albo róż). W przypadku braku informacji kolor zostanie wylosowany. Wyniki są już dostępne na stronie LOVI w zakładce konkursy http://lovi.pl/pl/konkursy/901 Wszystkie posty "List do Mikołaja", które zostały dodane poza wątkiem konkursowym, zostaną usunięte, by nie robić na forum bałaganu. Pozdrawiamy.

2016-11-25 13:27

Drogi Święty Mikołaju! Ja, Mama 4miesięcznego Kubusia proszę żeby wszyscy lekarze, do których trafiamy byli kompetentni i zeby leczyli nasze dzieci tak, jak na to zasługują. Odkąd zaszłam w ciążę i teraz podczas tych 4 miesięcy zycia kilka razy mieliśmy już styczność ze złą diagnozą. w 8 miesiącu ciązy dowiedzielismy sie z Mężem ze dziecko nie ma zolądka i drożnych jelitek.Okazało się, ze to bzdura po skonsultowaniu z innym lekarzem i po nieprzespanej nocy i szykowaniu na szybko torby do szpitala. Kolejno wywoływanie porodu ze względu na rzekomą cukrzycę ciążową, której nie było. Po 12h cesarskie cięcie. Trwalo to tyle, bo szpitale nie chcą robic cesarek ze względu na wysokie koszta i dopiero w sytuacji kryzysowej biorą "na stół". Ostatnio diagnoza skrzywienia kręgosłupa, ktora skonsultowalismy i nic takiego nie ma. Mikołaju, proszę o dobrych lekarzy ktorzy wesprą świeżo upieczonych rodziców, a stawiają wymyslone diagnozy byle tylko zarobic na kolejnych wizytach. To nasze zdrowie i zdrowie naszych dzieci!

2016-11-25 13:10

Kochany Mikołaju, życzenie me jest proste: chcę, byś pomógł w każdej mojej trosce. Niech szczęście kwitnie wszędzie i smutku już nie będzie! Mikołaju, Ty moce masz ogromne, spraw, by nasze noce były spokojne. Byśmy byli zawsze zdrowi i do pomocy innym gotowi. Życzymy sobie, by na świecie radosne było każde Dziecię. Gdy już buty wyczyścimy, o niespodzianki Ciebie prosimy. Mamy ich w domu trzy pary- każda ma inne rozmiary! Są małe i większe nieco, wszystkie się już pięknie świecą! Wystarczą nam drobnostki i słodycz beztroski.

2016-11-25 13:10

Kochany Święty Mikołaju!!! Myśląc jak wielką masz moc, prosić Cię by się chciało, By zdrowie i szczęście mej rodziny nie opuszczało. By mój synuś, który już na świecie się pojawił, zdrowo się rozwijał, był szczęśliwy, radosny, by się z dziećmi bawił. By ten drugi szkrabek , który w brzuszku jeszcze mym buszuje, rósł w nim zdrowo, bez komplikacji, bo cała rodzinka na niego oczekuje. By szczęśliwie i zdrowo przyszedł na świat, bo tu czeka na niego mama, tata, siostra, brat. Chciałabym prosić o to by mą rodzinę dobro spotykało, a wszystko co złe nasz dom omijało. Proszę Cię też bym ze wszystkim podołała i wraz z mężem dobrze nasze dzieci wychowała. A Tobie życzę Świąt zdrowych, radosnych choć pracowitych i worków z prezentami dla dzieci obfitych:) Wesołych Świąt Aleks1983 z rodzinką

2016-11-25 13:08

Drogi Święty Mikołaju ! Moim największym marzeniem jest to, aby moje dzieci były zdrowe. Co prawda starszy syn ciągle choruje, cały czas bierze leki i czasem się buntuje,że ma już dosyć leków, ciągłych inhalacji. Niedawno urodziłam drugiego synka i obawiam się ,aby On nie był tak chorowity jak Jego starszy brat. Nie chciała bym przerabiać tego wszystkiego od nowa. Ciągłe wizyty u lekarza, pobyty w szpitalu. Tak wiec zdrowie jest dla Nas najważniejsze. Bardzo bym chciała ,aby Moi Synowie wyrośli na mądre i wartościowe osoby. Zarówno u starszego jaki i u młodszego synka korzystam z produktów Lovi i naprawdę jestem zadowolona z ich jakości. Pozdrawiam Świętego Mikołaja Marzena ;-)

2016-11-25 12:49

Kochany Święty Mikołaju! W minionym roku byłem grzecznym i ciekawskim chłopcem. Tegoroczne święta będą naszymi drugimi choć kończę dopiero Roczek. Kilka dni przed Wigilią czeka nas szampańska zabawa, ależ sie cieszę! Jednak z tego okazji warto wspomnieć, że za Nami ciężki rok, obfitujący w uśmiech i łzy, radość i smutek. Moja mama wypłakała wiele dni, a ja razem z nią. Nie rozumiałem co sie wokół mnie dzieje - dlaczego jest tak głośno, jasno, nie ma mamy. Albo tego, że w nocy nie wolno sie bawić. Zeszłoroczne święta były smutne i nawet Ty, drogi Mikolaju nie mogłeś tego zmienić. Chciałabym, abyś w tym roku przyniósł Nam dużo uśmiechu, spokojnych, przespanych nocy, zdrowia dla mnie i moich bliskich. Chciałbym aby te święta były pełne prezentów, w domu pachniało choinką i pierniczkami, żeby uśmiechy nie schodziły nam z twarzy. Nie potrzeba mi góry zabawek, chciałbym mieć tylko szczęśliwych i wypoczętych rodziców, którzy będą mieli siłę aby pokazywać mi świat i wspaniałe bożonarodzeniowe tradycje. Do zobaczenia za niecały miesiąc! :) Olek P.s. A ja jako mama Olka proszę Mikołaju o zdrowie dla mojego synka. Nasz wspólny czas nie był łatwy i obfitował w wiele problemów zdrowotnych - Olek urodził się z genetyczną wadą nerek, polegającą ich zrośnięciu. Taka sytuacja moze powodować wiele powikłań i dla mnie jako matki nie ma dnia, kiedy nie myślę "co by bylo gdyby". Życie pisze przeróżne, trudne i smutne scenariusze i każdego dnia drżę na myśl, że mojemu synkowi cos grozi. Często czuję się jakbym siedziała na bombie z opóźnionym zapłonem, dlatego bardzo proszę o dużo zdrowia dla Olusia i siły, cierpliwości i spokoju ducha dla mnie. Marzę, aby udało mi się go wychować na dobre , wrażliwe dziecko, które kiedyś wyrośnie na wspaniałego młodego człowieka. Mam jeszcze kilka drobniejszych życzeń ale przecież to czas Świąt, więc nie ma ograniczeń, prawda? Od lutego wracam do pracy i bardzo martwię się o naszą kontynuację karmienia piersią. Boję się, że stracę pokarm albo mały odrzuci pierś. :( W laktacji pomaga nam lovi prolactis i liczę na jego pełne wsparcie! Dodatkowo Alek pierwszy raz pozostanie na tak dlugi okres czasu z babcią. Proszę Mikołaju, pomóż nam przetrwać ten ciężki okres jak najlżej: Aby moj synek nie tęsknił za mocno i chętnie dalej kontynuował częściowe kp :) dorzuć jeszcze tylko krztę grzeczności dla młodego i choć jedną przespaną noc dla nas :) Wiem, że nasza lista życzeń jest olbrzymia ale mam nadzieję, że nie czujesz się tym urażony! Wpadnij do nas choc na chwilę, choc na minutkę,z dobrym słówkiem i uśmiechem :) pozdrawiamy!

2016-11-25 12:42

Kochany Święty Mikołaju ! O tym, że w tym roku z marką Lovi zamierzasz spełnić kilka życzeń powiedział mi facebook. Nigdy nie miałam śmiałości prosić Cię o spełnianie moich marzeń, ( może troszkę nie wierzyłam, że mogą się spełniać), ale w tym roku postanowiłam napisać do Ciebie list. Moje życie niebawem się zmieni, bo na świecie pojawi się moje pierwsze upragnione dzieciątko.Wiadomość o tym bardzo mnie uszczęślwiła, i jako przyszła mama bardzo chciałabym, aby to Maleństwo miało wszystko co najwspanialsze. Dlatego też Kochany Święty Mikołaju proszę o to, abyś sprezentował nam na " nasz" nowy- dobry start zestaw Lovi. Wiele czytałam dobrego na temat produktów tej marki i bardzo byśmy się ucieszyli z takiego prezentu' Pozdrawiamy , Angelika i Maleństwo w brzuszku

2016-11-25 12:40

Drogi Świety Mikołaju! Dwa lata temu prosiłam Cię o to żeby móc zostać mamą gdyż było to moje największe marzenie, najsilniejsze i bezwarunkowe, prawdziwe i bardzo bardzo szczególne. - chyba byłam grzeczna bo się udało po latach bezowocnych starań, mimo że z medycznego punktu widzenia było to nie możliwe Rok temu prosiłam Cię, o to żeby ten ukochany skarb który rozwija się w moim łonie mimo tysiąca zagrożeń przeżył i był bezpieczny, był to czas bardzo przykry dla całej naszej rodziny ...ale... - chyba byłam grzeczna, bo synek urodził się zdrowy jak rybka... W tym roku Kochany Święty proszę Cię już tylko o jedno! O zdrowie...i tak już przez wszystkie lata dokąd będę żyła - bo gdy jest zdrowie to jest wszystko czego człowiek może zapragnąć i wiesz, .... -chyba jestem na tyle grzeczna by móc Cię o to prosić, staram się być najlepszą mamą jaką tylko portafię - wiem, że masz fory u Tego u góry, no w końcu jesteś Święty. Tobie Kochany Święty życzę wytrwałości w tym roku....bo jak wszyscy wiedzą pracy masz co nie miara. Pozdrawiamy - Mama Kasia, Tata Przemek i mały Wiktorek.

2016-11-25 12:35

Drogi Święty! Piszę ten list w imieniu mojego synka bo myślę, że był grzecznym chłopcem i zasługuje na prezent od Ciebie. Wiem, że czasem bałagani, rozwala jedzenie i rzuca zabawkami - ale to dobry szkrab. Codziennie pomaga mi przygotowywać obiad dla naszej rodziny (tak, potrafi mieszać łyżką i smakować, czy jest dobre), wkłada brudne rzeczy do pralki (a to więcej niż potrafi zrobić jego tata), sam sprawdza paluszkiem czy paprotka nie ma zbyt sucho i nie trzeba jej podlać, ściera ze mną kurze na półkach a nawet codziennie mi przypomina, żeby ptaszkom w karmniku dosypać ziarenek! Sam widzisz, że to zuch chłopak Czekamy w tym roku na Ciebie z kakao i wspólnie upieczonymi ciasteczkami na stoliku w kuchni! Mama&Hubert