Wiemy, że inaczej wyobrażałaś sobie oczekiwanie na poród czy narodziny dziecka. Że liczyłaś na zajęcia w szkole rodzenia, wsparcie położnej, obecność partnera przy porodzie oraz pomoc ze strony mamy, teściowej czy innych mam. Wyobrażamy sobie, jak bardzo musisz czuć się zagubiona. Dlatego chcemy być blisko Ciebie, pomóc Ci przygotować się do porodu oraz opieki nad noworodkiem.

Sprawdź, jakie wsparcie przygotowaliśmy dla Ciebie w tym szczególnym czasie.

Przed porodem

Oczekując teraz na poród doświadczasz w jednej chwili radości, a zaraz potem – niepokoju. Nasz Kalendarz Ciąży pomoże Ci w momentach zwątpienia.

Dzięki niemu w każdym tygodniu możesz przyglądać się rozwojowi Twojego maleństwa, a także obserwować zmiany w Twoim ciele. Podpowiemy Ci również, jak zmodyfikować dietę, by służyła Tobie i Twojemu dziecku.

Wszystko po to, byś nie czuła się zagubiona w tym wyjątkowym dla Ciebie okresie. 

Sprawdż

Szkoła karmienia

W naszym serwisie pomożemy Ci przygotować się do karmienia piersią. Dzięki serialowi edukacyjnemu Szkoła Karmienia dowiesz się jak prawidłowo karmić piersią, co robić w przypadku problemów, jak odciągać pokarm, a jak w razie potrzeby podać mleko w butelce. Będziesz mogła skorzystać z wielu cennych wskazówek, które otrzymałabyś w szkole rodzenia.

Obejrzyj serial

 

Pomoc laktacyjna

Ponieważ wiemy, że nie masz możliwości konsultacji z doradcą laktacyjnym oraz z położną, zachęcamy Cię do skorzystania z naszych porad w ramach Pomocy Laktacyjnej. Dzięki podpowiedziom łatwiej rozpoznasz przyczynę problemów z karmieniem i dowiesz się jak sobie z nimi poradzić.

Jeśli nadal będziesz mieć wątpliwości, zachęcamy Cię do skorzystania ze wsparcia naszego eksperta – doradcy laktacyjnego

Sprawdź

Wsparcie innych mam

Na naszym Forum otrzymasz wsparcie innych mam. Takich, które dopiero przygotowują się do porodu, oraz tych, które poród mają już za sobą i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem.  Możesz je zapytać o wszystko. Na forum nie ma głupich pytań i każdy otrzymuje wsparcie. To miejsce, na której zawiązują się przyjaźnie miedzy mamami i na której możesz liczyć na kobiecą solidarność.

Przejdź do forum

Wsparcie ekspertów

Na naszym Forum otrzymasz również wsparcie ze strony naszych ekspertów:

  1. Doradcy laktacyjnego – który przygotuje Cię do karmienia piersią, pomoże Ci uporać się z problemami na początku mlecznej drogi i odpowie na wszystkie Twoje pytania

  2. Psychologa – który wesprze Cię psychicznie w tym trudnym okresie epidemii

  3. Neonatologa – który odpowie na pytania dotyczące rozwoju i zdrowia noworodka

Przejdź do forum

 

Baza wiedzy

Mamy nadzieję, że nasza ogromna Baza wiedzy w postaci kilkuset artykułów, napisanych we współpracy ze specjalistami, pomoże Ci w początkach rodzicielstwa i rozwieje wiele wątpliwości.

Sprawdź

Zakupy i doradztwo

Wiemy, że teraz dokonujesz zakupów online i masz utrudnioną sytuację w dostępie do informacji o naszych produktach. Służymy pomocą i jesteśmy do Twojej dyspozycji na naszym fanpage’u na Facebooku, profilu na Instagramie oraz w naszym serwisie (poprzez opcję kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza kontaktowego).

Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Sprawdź, gdzie kupić

Skontaktuj się z nami