Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (635 Wątki)

Słoiczek czy obiad robiony w domu

Data utworzenia : 2013-01-17 12:29 | Ostatni komentarz 2023-04-27 21:21

Konto usunięte

58873 Odsłony
1993 Komentarze

Czemu bardziej ufacie? Kupnym warzywom i owocom czy słoiczkom z gotowymi daniami? ----- Moniqell Słoiczki czy własne zupki? Dziewczyny co według Was lub lekarzy Waszych dzieci jest lepsze? Ja zawsze byłam przekonana że zupka którą ugotuje dziecku będzie zdrowsza. Lekarz pediatra mojej córki twierdzi natomiast że przy dziecku alergicznym lepiej podawać słoiczki gdyż wiadomo co w nich jest Co o tym myślcie? [Zapraszamy także do zapoznania się z wpisami w wątku Słoiczki dla niemowląt czy można samemu przygotować? http://lovi.pl/pl/forum/8/3006/1 Redakcja LOVI]

2013-01-18 09:57

Dziewczyny jesli chcecie gotowac same to mieso lepiej kupować w mniejszym sklepie miesnym np takim osiedlowym niz w marketach . Co do warzyw to my kupujemy na targu - pamietajmy że wbrew pozorom ta śliczna prosta i soczyscie pomaranczowa marchew moze byc mniej zdrowa ( delikatnie mowiac ) od tej powyginanej i lekko oblepionej ziemią :)

2013-01-17 21:20

ja też raz gotuję,raz daję słoiczek.

2013-01-17 20:14

Ja też podaje i jedno i drugie. To, co mam z działki i udało mi się zamrozić, teraz idzie na obiadki. Cała reszta jest ze słoiczków i nie czuję wyrzutów sumienia :)

2013-01-17 18:20

a ja to jestem taką środkową mamą. Kiedy uda mi się złapać coś zdrowego (wiejską kurę, marchew od babci, królika od babci) gotuje i do słoiczka z tym:) pasteryzuje i jest jak znalazł na później. Słoiczkami sklepowymi też nie gardzę bo na pewno są zdrowsze niż ugotowane przeze mnie warzywa z marketu:)

2013-01-17 16:28

Ja jestem słoiczkową mamą. Kubusiowi bardzo rzadko podaje coś co sama zrobiłam. Nie wiem czym była pryskana marchewka albo jak długo leżała w sklepie pierś z kurczaka. Niestety nie mam dostępu do pewnych produktów więc stawiam na dania kupne. Są naprawdę pyszne i mam pewność że mały je zdrowo, w momenci gdy będzie już jadł to samo co my i będzie większy będę gotować dla niego nasze obiady w wersji berbeć ;) Jednak do tego momentu słoiczki rządzą w naszym domu. Mimo wielkiego krzyku i pretensji babć i dziadków. Moje dziecko moje zasady

2013-01-17 16:04

Ja daję i domowe i słoiczkowe, nie czuję się winna jak podaję słoiczek bo nie mam dostępu do na pewno ekologicznych produktów, a te w słoiczkach takie są a jeszcze synek przez zęby czasami odmawia jedzenia więc próbuję go przekonać aby chociaż coś zjadł. Raz wybiera moje, raz słoiczkowe jedzonko.

2013-01-17 15:43

Ja gotowałam i gotuję sama.ale nie ukrywam,że na początku zdarzyło mi się kupić deserki w słoiczkach.Ale generalnie jestem za tym żeby gotować samemu

2013-01-17 14:23

Ja też gotowałam pierwszej córce sama,dziadziuś ma króliczki,kury,więc nie musiałam kupować sklepowych.W ogrodzie mam miejsce gdzie sadzę sobie jarzynki,wszystkiego po trochu tak dla przyjemności,a przynajmniej wiem,że nie pryskane.Tak,że w sezonie mam swoje warzywa,w zimie trzeba kupować.W słoiczkach kupowałam deserki,a zupki jedynie w razie wyjazdu.