Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (526 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-05-18 22:48

Konto usunięte

132871 Odsłony
1785 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2014-03-12 15:37

My na początku byliśmy na Nan jako sporadyczne dokarmianie sprawowało się ok natomiast gdy mała zaczęła regularnie raz dziennie jeden posiłek zjadać na mm zareagowała wysypką później spróbowałam bebiko i nic się nie zmieniło więc przeszliśmy na bebilon pepti który nie jest na receptę jak to napisała jedna z mam na początku można go kupić też bez ale tylko w aptece no ale z receptą jest sporo taniej na receptę jest nutramigen na który pewnie po wizycie u alergologa będziemy musieli niestety przejść... niestety bo podobno w smaku jest dużo gorszy niż pepti ale w sumie pamiętam jak pierwszy raz spróbowałam pepti po zwykłym mm to wydawał mi się być ohydny a teraz już się chyba przyzwyczaiłam i wcale nie jest taki zły . najważniejsze oby dziecku samakowało chociaż ja zawsze próbuję pierwsza nowości które mam zamiar podać Laurce ;)

2014-03-11 14:28

jak dla moego syna najlepsze okazało się bebiko, a dla córki Nan pro. Każde dziecko samo sobie wybiera mleko, nie da się zmusic malucha do picia jakiegoś mleka tylko dlatego, że np nam ono odpowiada. dziecko może miec alergię albo po prostu nie odpowiada mu smak. Ja zaczęłam od Nan u synka ale szybko zmieniłam na bebiko bo mały ciągle płakał. A mimo że ma uczulenie (buźka obsypana) to ostatnio coraz mniej już jej jest i być może organizm zaczyna tolerować mleko.

2014-03-11 13:20

oczywiscie ze mamine mleczko najlepsze !!! bez zadnego ` ale ` ;)

2014-03-11 10:44

U mnie tylko pierś puki co :) I to mleczko jest najlepsze, A gdy będę podawać mm to zacznę od najtańszego i będę obserwować czy jest dobrze tolerowane. Chyba nie warto przepłacać jeśli dziecku służy tańsze mleczko.

2014-03-10 21:19

A ja ciągle jestem zdania, że najlepsze mleko to własna produkcja :) Starsza córka jak w wieku 9 miesięcy przechodziła na mm to kupowałam Bebiko i było dobrze przez nią tolerowane. Młoda jest na cycu i chcę karmić jeszcze dłużej niż starszą :)

2014-03-10 20:57

mój synuś ma 3 miesiące i do tej pory dokarmialiśmy Go Enfamilem, ale pojawiły się problemy z kupkami (jest z wysiłkiem raz na 3 dni) i powoli przechodzimy na NAN Pro - zobaczymy. Z tym, że powolne przejście oznacza nie mieszanie proszku ze sobą, a najpierw przez dwa dni dostawał jedną butlę nowego mleka, później dwie i obecnie wykańczamy puszę Enfamilu poprzez picie raz dziennie. Czy pomoże? Oby

2014-03-10 20:21

Tak zachwalacie Bebilon.. Ja wciąż się zastanawiam czy już na miejscu nie przejść na tamtejszy Bebilon czyli Aptamil.. Z dostępnością Bebiko i tak jest ciężko, choć jest nawet tam połowę tańsze niż Aptamil.

2014-03-10 13:13

Najlepsze jest nasze, mamowe :) ale jak już trzeba na mieszankę przejść to hmm, Bebilon. Moja córka to mleko wybrała, innego pić nie chciała. Ale co dziecko to inny smak i inne mleko będzie dobre.