Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum #teamLOVI - edycja styczniowa 2024

Data utworzenia : 2024-02-02 17:18 | Ostatni komentarz 2024-05-02 15:24

Wątek edytowany: 2024-02-13 16:07

Redakcja LOVI

1229 Odsłony
96 Komentarze

 

Dziękujemy Wam za styczniową aktywność  w naszej społeczności #teamLOVI. Poniżej ogłaszamy wyniki styczniowej edycji 2024 na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI 

Butelka LOVI Mammafeel 150 ml
Butelka LOVI Mammafeel 250 ml
Smoczek dynamiczny do karmienia LOVI Mammafeel 3m+ WOLNY 1 szt.
Smoczek dynamiczny do karmienia LOVI Mammafeel 6m+ ŚREDNI 1 szt.
LOVI Mammafeel kubek termiczny

otrzymują: 

1mamuskajuliijana
2[email protected]
3kalusia161
4Aniss
5mamakaziaiemmy
6mazia1
7mama być
8patrycja.87.
9mama wojtusia
10crazygreengirl (teraz lea@leo)
11kargaw

 

WYRÓŻNIENIE LOVI 

Butelka LOVI Mammafeel 150 ml
Butelka LOVI Mammafeel 250 ml

otrzymują: 

1XXyyzz
2paaliinka
3akk
4anabanana
5mamusiadwochchopcow
6idziemka 
7dwarazyh
8ewcia2
9ewelinaSt
10mamasia

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Testerki prosimy o napisanie opinii  (w wątkach dotyczących opinii) o wygranych o produktach (po przetestowaniu zestawu).

 

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

 

2024-02-03 18:30

Oj to prawda , że na forum Lovi jest duży ruch i często cofam do poprzednich stron żeby nie stracić wątku;) 

2024-02-03 13:40

na forum lovi zawsze było tak, że był duży ruch. Jakby zawsze to forum ,a canpol babies to było bez porównania. Tu się szło szybko pogubić w komentarzach bo świeże były zaraz na drugiej stronie , a na tamtym tak nigdy nie było. 

Tak czy siak dużo osób jest faktycznie nowych i w sumie co miesiąc tak było z tego co pamiętam już lata temu :D 

2024-02-03 09:45

Myślę że 100% żadne z nas tutaj ci nie odpowie a na koniec tego co mi się wydaje i zawsze tak wszyscy piszą to na pewno chodzi o to żeby odpowiadać na temat ale czasami są takie sytuacje że konkretny temat wątku w ogóle zejdzie na całkiem inny temat i wydaje mi się że jest to normalne nieraz da się wrócić do głównego tematu wątku nieraz nie no jest to taka typowa dyskusja na pewno słabiej albo wcale nie są oceniane odpowiedzi typu tak nie okej takie przytakiwanie poprzednim osobom które odpowiadały więc pewnie liczy się jednak to aby ta odpowiedź coś wnosiła i była pomocna dla innych mam ja tak jak mówię Jestem bardzo ciekawa tych buteleczek dlatego że jest to coś zupełnie nowego tego typu butelek jeszcze nigdy nie miałam ani przy synu ani teraz przy córce Jestem bardzo ciekawa jak my osobiście je ocenimy bo widziałam gdzieś nie wiem czy to na Facebooku czy na Instagramie  podzielone opinie ja niedzielę się na żadne obozy bo już nieraz przy dzieciach miałam okazję zauważyć że wszystko zależy od dziecka że u jednego coś rewelacyjnie się sprawdza a u drugiego kompletnie nie ma sensu Nawet zaopatrzyć się w tego typu Gadżet dlatego podchodzę do testowania tych butelek tak na czysto i po prostu zobaczymy jak to sprawdzi się u nas Jestem bardzo ciekawa jak one będą sprawowały się w podgrzewaczu może się mylę ale tak wizualnie ze zdjęcia mam wrażenie że one są troszeczkę szersza jeżeli któraś z was ma to dajcie znać A jeśli nie no to dowiemy się gdy paczuszka przyjdzie ale takie wrażenie właśnie odniosłam że one są odrobinę szersze do chwycenia w rączkę dlatego właśnie jestem bardzo ciekawa jak będą sprawdzały się w podgrzewaczu czy będą bez problemu tam pasować czy nie napotkamy po drodze żadnych przeszkód jak mleko będzie leciało ze smoczka czy faktycznie smoczek dostosowany do wieku dziecka w przypadku tej butelki będzie odpowiedni czy jednak będzie trzeba zrobić jakąś kombinację i na przykład do większej butelki założyć mniejszy smoczek no jest to dla mnie taka totalna zagadka gdy czasem udaje nam się dostać do testów jakieś inne butelki z firmy Lovi No to już mniej więcej wiem czego mogę się spodziewać bo zdarzyło nam się mieć podobne tylko załóżmy z jakiejś tam innej serii ale mniej więcej One wszystkie są do siebie podobne wielkością szerokością kształtem Natomiast tutaj będzie to taka zupełna totalna nowość

2024-02-03 01:35

A ja mam pytanie, czy chodzi o jak najwięcej dodanych komentarzy czy merytoryczne odpowiedzi ?:) 

 

Gratulacje dziewczyny :) 

2024-02-02 23:18

Tez zauwazylam ze dużo nas przybyło :) . Super gratulacje dla kazdego

2024-02-02 22:58

Ale szybko wyniki :O gratulację Wszystkim mamom i dziękuję Lovi za docenienie :D nie mogę się doczekać testów!

2024-02-02 22:27

Faktycznie dużo więcej osób się zrobiło na forum dlatego jak widać trzeba się udzielać częściej :) Ja się cieszę, że chociaż wyróżnienie się udało. Takie buteleczki to złoto :D

2024-02-02 22:15

Gratulacje dziewczyny i udanego testowanie :) 

Dajcie znać jak przetestujecie bo jestem ciekawa tej nowości