Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Konkurs "I love LOVI"

Data utworzenia : 2016-09-26 10:55 | Ostatni komentarz 2016-11-07 13:28

Redakcja LOVI

40751 Odsłony
902 Komentarze

Korzystacie już z produktów marki LOVI? A może dopiero czekają na przyjście na świat Waszego maleństwa? Napiszcie, dlaczego wybraliście produkty naszej marki. Czekają na Was wspaniałe zestawy nagród.

2016-09-26 11:23

Produkty Lovi sa z nami juz od samego początku. Zarowno teraz przy 2 dziecku jaki i przy córeczce, która urodzila się jako skrajny wcześniak w 26tc. Po wielu próbach nauczenia picia córeczkę z butelki i wypróbowania kilku butelek i skoczków trafilismy na Lovi i nasz swiat sie zmienił. To byla butelka ktora towarzyszyla nam juz caly czas. Jest ona lekka latwo sie ja trzyma zarowno mamie jaki i dziecku,jest wytrzymala latwa do utrzymania w czystosci. A smoczek byl jedynym ktory moja corka po kilku miesiacach karmienia sondą zakceptowala bez plkarmieniajak i smoczek uspokajacz. Pozniej doszedl kubek niekapek i tez bylo wszystko ok.Sprostal mojm i coreczki oczekiwaniom.Dlatego teraz przy synku również postawilam na markę LOVI i poraz kolejny jestem zachwycona. Nowe szklane buteleczki sa zaskakujaco lekkie i maja super modne motywy. Pozatym smoczki uspokajacze sa jedynymi jakie moj synek akceptuje inne wyplówał i plakał. Do tego są mega kolorowe dostepne tez w wersji mini i w wielu warjantach czy to marynarskiej czy folk. Sa bardzo dobrej jakosci.Wszystkim mamom z szczerym sercem moge polecic produkty Lovi. Od butelek przez smoczki jaki i laktator ręczny ktory miałam okazje testować i zdał test na 5+. A wkładki laktacyje towarzyszyły mi przy nawałach pokarmu. Lovi trzymajcie tak dalej.

2016-09-26 11:21

Spotkałam się z waszą marką jakis czas temu gdy moja siostra karmiła córeczkę, właśnie Waszymi butelkami. Jak sama mówiła były idealne dla malutkiej i od razu strzał w dziesiatke przy pierwszym zakupie. Smoczki pasowały idealnie i były mega wygodne buteleczki. Teraz kiedy ja oczekuje swojego dziecka od razu pomyślałam o waszej firmie. Czytałam już na wielu sttonach internetowych o waszych produktach, nie tylko butelki ale tez smoczki i laktatory. Kupiłam już jeden smoczek dla noworodka i mam nadzieję, że będzie idealny dla mojej córki. Po za tym kompletujemy juz resztę, wiec jedna butelka jest. Nawet położna polecala mi Waszą marke. Także jestem na was z przyjemnością skazana i mam nadzieję, ze tak jak ja polubilam LOVI tak i polubi Was i moja kruszynka !

2016-09-26 11:14

W dzisiejszych czasach, gdzie czlowiek kazda wiedze czerpie ze stron internetowych, ja rowniez sledzilam internet w poszukiwaniu, ktore smoczki sa najlepsze dla karmiacych piersia mam. Wokol slyszalam tylko, ze smoczki zaburzaja laktacje i ze nie powinnam dzidziusiowi go podawac. Jednak po 3tyg placzu i nerwow postanowilam przestac sluchac zlotych rad i podac Malenstwu Wasz smoczek uspokajajacy- dynamiczny (day&night). Okazalo sie to cudownym rozwiazaniem. Piers mamy ciagle jest na pierwszym miejscu,ale smoczek ratuje nas w wielu kryzysowych sytuacjach-na spacerze, w nocy czy gdy Dzidzia zostaje sama z tata. Teraz, po 3 miesiacach przymierzam sie do zakupu laktatora Lovi by i tata mial okazje pokarmic Malenstwo a mama wyjsc czasem na kawe z kolezanka

2016-09-26 11:12

Jestem w 27 tygodniu ciąży i z przyjemnością uczestniczę w różnych warsztatach typu Świadoma Mama. Właśnie na jednym z takich spotkań zapoznałam się z Państwa produktami

2016-09-26 11:04

Naszą przygodę z Lovi zaczęliśmy prawie 12 miesięcy temu. Jeszcze będąc w ciąży zakupiłam pierwsze "moniusie" z kolekcji Retro - i tak zostały z nami Wasze smoczki. Później spotkaliśmy się z butelką i synek nie chce żadnej innej. Kształt smoka w butli jest super, nie ścierają nam się nadruki. Wiedziałam że chce postawić na Lovi, super firma i polecana, piękne wzory, wytrzymałe jakościowo. A mój synek? To po prostu Lovi boy ;) Na pamiątkę zostawiamy stare smoczki i mamy niezłą kolekcje.

2016-09-26 11:02

Jestem teraz w 35 tygodniu ciąży i wyprawka dla mojej córeczki jest już praktycznie gotowa, w tym smoczki i butelki Waszej firmy, ale borykam się jeszcze z wieloma dylematami, jakie produkty będą najodpowiedniejsze dla mnie i malutkiej. Głównym jest decyzja zakupienia laktatora. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, ale jako młoda mama nie bardzo orientuje się co będzie odpowiednie. Jednak Wasza firma jest tak popularna i polecana, że zdecyduję się na Lovi Protect, zwłaszcza że poleca go Szpital Ujastek w Krakowie, w którym mam zamiar rodzić. Pozdrawiam :)