Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Depilacja brzuszka w ciąży

Data utworzenia : 2017-06-05 17:02 | Ostatni komentarz 2018-09-14 13:21

Aleksandra91

8668 Odsłony
151 Komentarze

Hej, w trakcie ciąży na brzuszku, od pępka w dół, wyrosły mi takie czarne włoski, taka "ścieżka do nikąd". Bardzo mnie ten widok denerwuje i irytuje. Chciałabym móc zrobić sobie jakieś fajne zdjęcia ciążowe "brzyszkowe" , ale wręcz się tego wstydzę nie wygląda to zachwycająco. Chciałabym się poddać depilacji, widziałam na instagramie filmiki jak można usunąć właśnie tego rodzaju włoski, niby bezpiecznie. Czy któraś z mam lub przyszłych mam, ma jakieś pojęcie, doświadczenie z tym związane? Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki :)

2018-09-14 13:21

Depilacja laserowa nie jest wskazana jak jest się w ciązy tak wieć lepiej jest to odroczyć do dnia porodu. Polecam albo tradycyjna maszynkę albo wosk. W przypadku maszynki dobrze jest kupic sobie coś porządnego jak gilette mach 3 ( maszynki wcale nie są zarezerwowane jedynie dla facetów) W przypadku wosku dobrze jest kupić sobie urządzenie do rozpuszczania i potem kupować sobie wkłady, które kosztują grosze. Dostaniecie je na przykład w tym sklepie: https://darmarsklep.pl/depilacja

2018-06-07 21:46

właśnie też myślałam o laserze, ale nie za dużo opinii słyszałam o tej partii. Może jest ktoś w śród Nas co by poradził?

2018-06-07 20:35

Ja już nie mam siły do tego żeby cały czas skubać :/ jak byłam młoda koleżanka mnie podkusila żeby ogolić i teraz rosną :( planuje iść na depilacje laserowa, ale dopiero po porodzie się tym zajme

2018-06-07 18:14

po unormaowaniu hormonów włoski zaczęły ponownie odrastać. Także dalej się bawię pensetką, Dla samej siebie , dla względów estetycznych a teraz gdy lato tym bardziej :)

2018-02-05 22:43

Ja nie depilowalam. Ale tez mialam takie wloski ;) w pierwszej ciazy i teraz w drugiej znów sie robia

2018-01-19 22:05

U mnie podczas ciąży włosy zaczęły mi rosnąć na dolnej części brzucha. Po porodzie zginęły i się więcej nie pojawiły.

2018-01-19 21:48

podczas ciąży te włosy się nasiliły , lecz w połowie po skubaniu pensetą zanikły, bo skóra była napięta i pewnie nie miały siły przerobowej na to by rosnąć. Teraz 4 miesiące po ciąży to znowu droga do nikąd zaczyna odrastać :(

2017-12-30 01:46

Ja je nawet lubiłam. Ale co tydzień je goliłam. Ale jakoś mocno mi one nie przeszkadzały.