Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Jakie kosmetyki dla noworodka?

Data utworzenia : 2013-05-08 15:30 | Ostatni komentarz 2018-10-11 13:15

aggggga

40097 Odsłony
499 Komentarze

Bardzo proszę o pomoc...na rynku jest tyle kosmetyków, a opinii w internecie jeszcze więcej. Nie mam pojęcia co kupić. Co do kąpieli? Z tego co słyszałam to Oilatum jest najlepszy, ale wiele osób twierdzi, że takich kosmetyków nie ma sensu stosować dla dzieci, które nie mają problemów skórnych. A co z PHARMACERIS? Jest polecany? W nagrodach w konkursie są kosmetyki tej firmy więc może jest dobry dla dzidziusia? a czy jakiś krem do buźki trzeba? A czy noworodek potrzebuje krem z filtrem jeżeli takie w ogóle są? Trzeba zaopatrzyć się w jakis krem do pupy prawda? Słyszałam, że najlepszy jest Linomag maść zielona. Proszę o jakieś rady....można oszaleć- jest tyle opinii i często sprzecznych. ----- Kosmetyki dla nienarodzonego maluszka :) [wątek utworzony: 2014-04-04 10:48 przez Caro-Line; połączony 2014-04-07] Witam, drogie Panie, wyszykowałam już całą garderobę mojej nienarodzonej jeszcze córeczki, spakowałam torbę szpitalną...już prawie skończyłam jej pokój ale...zostały mi jeszcze kosmetyki, które muszę przygotować na jej przyjście do domu :) Co radzicie ? Stałam wczoraj przed ogromnym regałem w sklepie z kosmetykami dla noworodków...i tak sobie postałam...bo pojęcia nie mam co jest z tego dobre ! Słyszałam o Oilatum do kąpieli...co myślicie, oraz najważniejsze jaki krem, co do pupy ? Z góry dziękujemy

2018-10-11 13:15

Kilka kosmetyków ma HIldegard Braukmann. Na pewno spoko jest płyn do kąpieli - nie pamiętam dokładnie nazwy, ale wszystko było przy nim zdecydowanie w porządku, nie było żadnych problemów, a właśnie na tym nam cały czas zależało. Akurat nasze dziecko nieustannie miało jakieś problemy z cerą.

Konto usunięte

2018-08-04 13:19

Przede wszystkim warto czytać skład sprawdzać. To naprawdę nie zajmie dużo czasu a można się sporo dowiedzieć. Niestety nie zawsze cena idzie w parze z jakością

2018-08-02 19:26

Tak marka nie gwarantuje jakości ;) było nawet głośno o jakimś kremie dla kobiet który kosztował kilka set złotych a koszt produkcji mieścił się w granicy 50 zł . Producenci tłumaczyli się kosztami marketingu i reklamy :D Dlatego warto wiedzieć co się kupuje ;))

2018-08-02 15:51

zapraszam na blog http://www.babskiegadanieblog.pl/?p=382 gdzie możecie poczytać o Naszym wyborze kosmetyków dla dzieci :)

2018-04-12 08:59

Marka wcale nie gwarantuje jakości. Trzeba czytać i analizować składy i świadomie dokonywać wyborów.

2018-04-12 08:57

Dodatkowo za marke można sporo więcej zapłacić, a dany kosmetyk nie jest tyle wart.

2018-04-12 08:39

No właśnie najważniejsze to wybierać świadomie, czytać, szukać, sprawdzać. Wiadomo, że kiedyś nasze mamy używały tego i tego, ale to że dany kosmetyk tyle lat trzyma się na rynku nie znaczy, że jest dobrze. Wielu bazuje już na wyrobionej marce, a niestety nie inwestuje i nie zmienia składów.

2018-04-08 12:32

Dokładnie o to mi chodzi mama :)) To ze kiedyś się coś stosowalo i coś pomaga to nie znaczy ze jest to ok i jest bezpieczne .. Jeśli nadal ludzie nie będą się przejmować tym co producenci nam wkładają do kosmetyków to zawsze znajdzie się kupiec który "badziewie " kupi. Poza tym nie dziwie się ze niektóre kosmetyki ktore maja szkodliwe substancje działają . Przecież w takich produktach jest też wiele składników które faktycznie mogą działać ... co nie zmienia faktu że takie kosmetyki posiadają także substancje szkodliwe. Jest na rynku ogromny wybór , gigantyczny , wiec wybierajmy świadomie . Jeśli tak będziemy kupować to producenci będą produkować kosmetyki z dobrymi składnikami bo nie będą mieli wyboru ;)