Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

przewijak na komode na łóżeczko lub wolno stojacy ;)

Data utworzenia : 2016-11-04 14:21 | Ostatni komentarz 2022-08-25 11:48

paulina06marca

6035 Odsłony
121 Komentarze

Dziewczyny jaki macie przewijak dla dzieciaczka ? :) mamy mało miejsca w domu wiec postanowiliśmy kupić ten na łóżeczko ale czy wy go uzywacie ? Obserwujac jeszcze przed ciążą kolezanki ktore mialy przewijaki na lozeczko i tak korzystały ze swojego lozka i na nim przewijaly maluszki :) jak to jest u was ? Przewijak na lozeczko jest komfortowy i uzywacie go ? Czekam na opinie :)

2022-08-25 11:48

ja mam wolno stojący

2018-11-26 00:34

To wszystko zależy od tego jak będziesz czuła się po porodzie, jak wysokie masz łóżko, czy łóżko ma lukę pod spodem, aby ewentualnie wygodnie klęknąć podczas przewijania. Ja osobiscie nie lubię przebierać siedzac na łóżku - jest mi niewygodnie, ale klęczac przed łóżkiem już lepiej; na przewijaku komodowym super, na nałóżeczkowym bolaly mnie plecy, ale ja jestem wysoka;)

2018-11-25 07:25

Ja będę miała przewijak na łóżeczko bo nie mam miejsca w sypialni na dużą komorę z przewijaniem. Zastanawiam się tylko czy w praktyce nie będzie mi wygodniej przewijać na łóżku tak jak wspominała Paulina.

2018-11-24 01:48

Ja mam przewijak na komodę i jest super. Miałam na łóżku i niestety plecy to odczuły, bo przy przewijaniu takim, człowiek bardziej sie garbi i boli dół pleców- okolice lędźwi. A na wyjazdach stosuje przewijak firmy skip hop turystyczny i jest super, poczatkowo bralam podkłady do przewijania. A jak ide do lekarza to biore podklad taki jednorazowy i rozkladam, aby Mała miala czyściutko i miękko, a po wizycie wyrzucam;) u nas zupełnie nie sprawdził sie pokrowiec na przewijak- musialam czasem zmieniać, co przewijanie, szzególnie jak Mała była malutka. Teraz jak jest starsza to nie zdarzaja sie jej już wypadki z dodatkowym siku czy kupką podczas czyszczenia pupci. Zatem zamiast pokrowców stosowałam podklady do przewijania np. z canpolu, rossmana, biedronki.

Konto usunięte

2018-10-22 21:39

Paulina widziałam taki patent na siusianie przez chłopczyka. Wystarczy podczas przebierania i wybierania kosmetyków przyłożyć delikatnie pieluszkę tetrową. Wtedy nikt nie ucierpi podczas pielęgnacji :)

2018-10-22 21:20

Ja mam przewijak nakładany na łóżeczko turystyczne, ale z niego nie korzystam, bo według mnie jest za wąski, poza tym ledwo się od synka odwrócę, a tu fontanna leje się na różne strony. Kupiliśmy taki zwykły przewijak i zamiast na komodzie kładę go na łóżku, tak jest dla mnie najbezpieczniej, a przez te kilka chwil kręgosłup na tym nie ucierpi..

2018-10-17 15:59

Ja używam wielorazowego użytku. Nie kupuję bo mama mi załatwia. Więc jakie dostanę takie mam.

Konto usunięte

2018-10-17 13:50

Agnieszko, miałam na myśli te do przewijania :) do łóżeczka kupiłam taki wielorazowego użytku. Najpierw myślałam, że nie będzie potrzebny. Jednak po przeczytaniu postu dotyczącego przemaczaniu wszystkiego co jest poza pieluszką zmieniłam zdanie :D