Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Sucha skóra

Data utworzenia : 2015-03-09 22:02 | Ostatni komentarz 2024-04-09 10:18

paulitkaa

11575 Odsłony
170 Komentarze

Moja córka ma prawie 5 miesięcy używam po kąpieli oliwki a w ciągu dnia kremu bambino lecz rączki i czoło ma wysuszone i muszę smarować jej bardzo często moim zdaniem pisze z pytaniem jaki polecacie produkt dobrze nawilżający dla takiego maluszka ?

2024-04-09 10:18

Od Oliwki się już teraz odchodzi. Ewentualnie do smarowania na główkę na ciemieniuchę.

Emolient do kąpieli plus kilka kropelek parafiny w płynie

Do smarowania również jakiś emolient, jest tego mnóstwo na rynku: Avene Xeracalm, Emolium, Oillan, La Roche Posay Atoderm itp.

2024-04-09 08:31

ja używam olejek ze słodkich migdałów i krem Alantan sensitive bo prawdopodobnie to początki azs 

2022-08-25 11:23

muisz smarować, może bambino

2022-06-09 09:35

moja polozna powiedziala mi, że oliwka wyszusza skore dziecka

2022-04-11 21:14

Polecam emolium balsam, świetne jest na suchą skórę. 

2022-04-06 11:47

Pani paulitkaa ! 

 

Jako doświadczony kosmetolog, zdecydowanie zalecałabym na pewno konsultację dermatologiczna i dodatkowo pielęgnację naturalnymi kosmetykami dla dzieci. Nie krzywdźmy skóry dziecka chemia zawartą w produktach. Zdecydowanie polecam naturalne masła do ciała od marki  Verofornature !

 

Ja się zakochałam w produkcie masła mango dla mojego synka. Idealnie nawilży- brak suchości naskórka. Zauważyłam przy okazji, że i moja skóra się wzmocniła, oraz nabrała sprężystości. Podbijam się pod tymi kosmetykami !

 

 

2022-04-06 11:40

Pani paulitkaa ! 

 

Jako doświadczony kosmetolog, zdecydowanie zalecałabym na pewno konsultację dermatologiczna i dodatkowo pielęgnację naturalnymi kosmetykami dla dzieci. Nie krzywdźmy skóry dziecka chemia zawartą w produktach. Zdecydowanie polecam naturalne masła do ciała od marki  Verofornature !

 

Ja się zakochałam w produkcie masła mango dla mojego synka. Idealnie nawilży- brak suchości naskórka. Zauważyłam przy okazji, że i moja skóra się wzmocniła, oraz nabrała sprężystości. Podbijam się pod tymi kosmetykami !

 

 

2022-04-02 12:28

Mój synek ma wymagającą skórę, dobrze wiemy czym jest atopowe zapalenie skóry. Dobrze nam się sprawdzają emolienty Atoderm. Fajną opcją jest Atoderm SOS spray, szybko łagodzi  uczucie swędzenia i dobrze nawilża.