Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Rzeszów dermapen na skórę głowy

Data utworzenia : 2019-02-19 11:41 | Ostatni komentarz 2019-06-01 00:06

Betkarka

847 Odsłony
3 Komentarze

Czytałam troche o zabiegu i ma bardzo pozytywne opinie. Ponoć działa cuda. Moze ktoś byl na zabiegu dermapenem. I orientujecie sie gdzie w Rzeszowie można się na to zapisać?

2019-06-01 00:06

Nie słyszałam wcześniej o tym zabiegu ale zagłębiając temat myślę że warto jego spróbować

2019-02-19 15:04

Artdermaclinic: https://artdermaclinic.pl/medycyna-estetyczna/dermapen Najlepsza klinika w mieście oraz wykonywany jest tam taki zabieg. Plusów zabiegu jest wiele: stymuluje produkcję kolagenu i elastyny – stymuluje fibroblasty przez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego, – poprawia gęstość i elastyczność skóry Musisz jednak nastawić się na to, że jeden zabieg może nie przynieść takich dobrych efektów, jak seria zabiegów bo tylko w serii efekt jest długotrwały.

2019-02-19 12:05

Poczytałam troszkę o tym zabiegu i widzę, że faktycznie może zdziałać cuda :) walczy z rozstępami, bliznami i znamionami. Na skórę głowy to pokazało mi, że pomaga zwalczyć łysienie i wypadanie włosów, więc jeżeli zmagasz się z tym problemem to może warto wypróbować :) Widzę, że w Rzeszowie jest sporo miejsc gdzie można ten zabieg wykonać. Pierwszy na liście pokazał mi się Medycyna Estetyczna Salon Kosmetyki Laserowej na Granicznej 4b. Pamiętam, że koleżanka wykonywała właśnie tam różne zabiegi i wiem, że opinie mają dobrą.