Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Odzywka do wlosow

Data utworzenia : 2018-07-27 14:28 | Ostatni komentarz 2018-10-16 19:43

olka00

904 Odsłony
10 Komentarze

Witam Nie znalazlam takiego tematu wiec pytam:) moja juz prawie 2latka ,mala blondyneczka ma tak cieniutkie wloski ze z tylu zrobilo sie straszne sianko, nie moge wcale go rozczesac juz raz obcielam jei wlosy maszynka jak byla mniejsza myslalam ze urosna nowe ladniejsze ale to nic nie dalo nie moge jej rozczesac a podczas czesania wyrywam jej wloski , a wloski trzeba czesac stad pytam czy znacie jakies odzywki dla tak malych dzieci bo jak szukam po internecie to nic konretnego nie moge znalezc. Pozdrawiam

2018-10-16 19:43

Dla takich małych dzieci nie ma odżywek do włosów czy pianek. Spróbuj może szamponu, który ułatwia rozczesywanie włosów.

2018-09-27 21:23

Polecam odżywkę Kloran na bazie mleczka z owsa. Ja ją zawsze kupuję w aptece internetowej wapteka. Oprócz mojej córci to ja sama ją stosuję. Nadaje się właśnie do nawet bardzo delikatnych włosków, zero problemów z rozczesywaniem. Z dzieciaczkami to wiadomo, że jak coś to od razu piszczą jak mamie zdarzy się pociągnąć . Przynajmniej moja Zuzka tak robiła. Już nie mamy z tym problemu, sama lubię jej używać.

2018-09-04 10:39

My korzystamy z szamponu który ułatwia rozczesywanie. Z odżywki nie korzystamy, bo uważam, ze wieku mojej córki (7 lat) to jeszcze za wcześnie

2018-08-28 17:46

Akone akurat diete prowadzimy zdrowa jemy duzo warzyw i owocow , na wynikach z krwi ostatnio nawet lekarz powiedzial ze bardzo ladne :) dzieki dziewczyny za pomoc :) pozdrawiam

2018-08-05 11:02

Dieta bogata w zboża bardzo może pomóc; )

Konto usunięte

2018-08-04 13:25

A może lepiej pójść w stronę zmiany diety na bogatą w witaminy i minerały i wtedy zobaczyć efekt. Myślę że powinno pomóc

2018-08-03 19:04

Był tu na forum wątek o oleju z wiesiołka ponoć pomaga też na porost włosów, ale sama nie testowałam.

2018-08-03 18:40

Ja zawsze na włosy będę polecać olej kokosowy. Nie tylko na moje ale też i na mojej córki. Zawsze się sprawdzają. Córce dopiero rosną włoski ale od małego jej smaruję główkę olejem kokosowym. A moje włosy - totalnie siano - dają się ujarzmić tylko po oleju kokosowym.