Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Menu przeziębionego malucha

Data utworzenia : 2016-12-09 09:58 | Ostatni komentarz 2017-03-31 23:04

Redakcja LOVI

6339 Odsłony
82 Komentarze

Przeziębione dziecko zwykle traci apetyt. I nie ma w tym nic złego. Ważne, by to co zjada wspierało jego organizm w walce z infekcją.

2017-03-31 23:04

No niestety, wydawało mi się, że jest lepiej a dzisiaj od drzemki ma 38,5, teraz na noc, znowu ibufen, bo 38,6, ehh :( powoli mi już sił brakuje...

2017-03-31 14:01

magros to chorowitka z twojej córki:( w żłobku niestety dzieci częściej chorują to jest tego minus, fajnie że sama potrafi dmuchać w chusteczkę czy pije Ci ładnie syropy. Oby to szybko minęło bo bidulka sie męczy:(

2017-03-30 12:37

Odkąd poszła do żłobka ciągle jest przeziębiona, mam wrażenie, że już nawet się przyzwyczaiła do tego stanu. Ba! nawet nauczyła się sama dmuchać nosek. nawet nauczyła się już ładnie pić syropy a wcześniej też biegałam za nią... Ach szkoda mi tej mojej córy :(

2017-03-29 18:27

magros ja raz ugotowałam i nam bardzo posmakowała, dziwie się że jej nie gotuję częściej:) z córką to dobrze że nie masz takiego problemu z jedzeniem przy przeziębieniu, a takie latanie z łyżka zupy nie jest fajne:/

2017-03-29 11:40

Magros to super ze córcia ma apetyt;) Moja przy chorobie malo co je i musze latac za nia z zupka, zeby chociaz pare łyżek chlipnela...meczace to bardzo niestety:/

2017-03-29 07:59

Zupka w czasie przeziębienia to super rozwiązanie. A powiem Wam, że moja córa ma gorszy apetyt przy ząbkowaniu niż przy bólu gardła czy katarze. Niby chora, a apetyt dopisuje, co mnie ogromnie cieszy. Wczoraj zjadła taką porcję drugiego dania, co nawet ja zjadam i się najadam. Silver, ja kocham zupę cebulową. Ale rzadko gotuję, bo jem sama, mój mąż nie przepada za cebulą.

2017-03-11 17:50

Zupki w czasie przeziębienia najlepiej smakują dzieciom, ma nie tylko wartości odżywcze przez to sprawia że szybciej wraca się do zdrowia. Bardzo dobra jest zupa cebulowa, dzięki której z organizmu pozbędziemy się nadmiaru śluzu oraz toksyn.

2017-03-10 22:38

Anamber bo dzieci w czasie przeziębienia mają gorszy apetyt. Dlatego słabiej jedzą ale jeśli je zypkę to dawaj i niech córeczka je zupę.