Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

9 polskich superfoods

Data utworzenia : 2016-08-03 17:47 | Ostatni komentarz 2016-08-25 15:08

Redakcja LOVI

2569 Odsłony
15 Komentarze

Modne ostatnio słowo „superfoods” oznacza produkty spożywcze o wyjątkowych właściwościach odżywczych i zdrowotnych. Co z naszych rodzimych produktów zasługuje na to miano? Podpowiadamy.

2016-08-25 15:08

jem prawie wszystko... staram się zróżnicować dietę w ciąży, żeby mój Maluszek lubił wszystko jeść, a przede wszystkim, żeby był zdrowy :)

2016-08-25 14:16

Wszystko znam i jemy wszyscy w domu. :) Początkowo był problem, bo synek nie wszystko chcial jeść, ale potraktowałam to jako wyzwanie i wymyśliłam potrawy, które wcina z apetytem. Wszystko da się jakoś przemycić razem z innymi składnikami.

2016-08-09 16:02

Aaa to źle zrozumiałam :) moja zjada sałatę na kanapce ;p ale też musiała do tego dojrzeć...

2016-08-09 12:39

iwona886 chodzi mi sałatę typu masłowa, lodowa czy kapustę jak jarmuż. A np. sałatkę warzywną to nie raz jadł, kiedy my też jedliśmy, a w niej przecież jest marchewka, pietruszka, seler itp. Mój mały to nawet oliwki je. Nie wiem czy jest jakiś pomysł na przekonanie go do sałaty na kanapce, ale tak jak napisałam wszystko w swoim czasie :)

2016-08-09 10:21

Weronika moja córa też nie zje sałatek mówi, że za dużo w nich jest wszystkiego...ale dzieci niestety tak mają, owocową zje ze smakiem a warzywnej nie chce nawet spróbować :/

2016-08-09 09:08

Mój trzylatek prawie wszystko by stąd zjadł. Nawet małe ilości natki pietruszki, którą po prostu dorzucam do garnka zupy i wszyscy tak jedzą. Jedyny "problem" to sałata różnego rodzaju, wydaje mi się, że trudno do tego przekonać dzieci, nawet jeśli rodzice zajadają się nią. Ale chyba przyjdzie na to czas, tak myślę, o ile sałata będzie stałym bywalcem w domu.

2016-08-06 11:23

gudrun warto spróbować może akurat Wam posmakuje :) Banan zawarty w koktajlu daje taki niepowtarzalnie słodki smak wiec może tego jarmużu tak nie wyczujecie :)

2016-08-06 11:05

iwona886, ja tam w różnej już postaci jarmuż jadłam, i przekonana nie jestem nadal do niego. W sałatkach najsłabiej. W zupie ujdzie. Takiego koktajlu jeszcze nie piłam, może spróbuję :) Ale mąż jeszcze bardziej negatywnie reaguje na jarmuż. Tutaj dla niego w ogóle be ;)