Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

10 zalet kaszy jaglanej

Data utworzenia : 2016-06-06 16:58 | Ostatni komentarz 2017-02-10 12:51

Redakcja LOVI

5778 Odsłony
44 Komentarze

Kasza jaglana jest jednym z najbardziej wartościowych produktów spożywczych. Sprawdź, dlaczego jak najczęściej powinna znajdować się na talerzu Twojego malucha.

2017-02-10 12:51

Dzięki dziewczyny ;) to się zapomina ile dziecko na początku je. Bo synek to sporo :) ważne, że pierszy posiłek z dodatkiem czegoś. A i tak lubię bardzo jak jest przy piersi.

2017-02-10 12:20

Będzie dobrze zobaczysz, grunt że cokolwiek nowego spróbowała i nie świruj tam z tą ilością, niech zjada ile chce ;) do roku, może poskubać i polizać, zwłaszcza w Waszej sytuacji gdzie obciążenie alergiami jest duże. No i te kasze z dodatkiem Twojego mleka zawsze będą rzadkie, więc łatwiej będzie przyswajać :) Trzymam kciuki, by było ok i by dalsze rozszerzanie poszło bezproblemowo :)

2017-02-10 12:13

E tez uważam ze dość sporo zjadła jak na początek:) jak nie bedzie się zle czuć to mysle ze z dnia na dzień bedzie coraz wiecej zjadać;)

2017-02-10 12:03

agn, tylko to było na samym mleku z malutką odrobiną tego kleiku ryżowego (bobovity, bo tam bez żadnych dodatków, a i tak znaleźć u mnie kleik, a nie kaszkę mleczno-ryżową graniczyło z cudem:p). chciałam bardziej płynne przestawienie jej na taki kleik zrobić. Gdybym miała robić sinlac, to pewnie jedna dwie łyżeczki maksymalnie, a tutaj głównie jednak to co jadła. Tyle, że inaczej podane ;-) Warzywa na pewno po jednej maluteńkiej łyżeczce dostanie. Bo skłonność do alergii jest i po 3 dniach dopiero dalej będziemy kontynuować. Nawet będąc na piersi to reakcje alergiczne ma do 3 dni, w sumie na drugi dzień najwięcej.

2017-02-10 11:52

gudrun szczerze 390ml to na prawdę bardzo dużo jak na nowość w diecie :) u nas początkowo synek zjadał dosłownie pół łyżeczki :D Tak więc ja bym była na prawdę zadowolona :) No i często długo jest tak, że dziecko zjada (dużo albo mało) i za chwilę chce pociumkać jeszcze znajomą sobie pierś, bo póki co dla maluszka to jest jedzenie a nie tam jakieś kaszki czy warzywka ;) To dla niego nowość, tak więc mimo wszystko nie zrażaj się, bo na prawdę jest super :) No i ja podobnie podchodziłam do butelki, skoro do tej pory była pierś (choć czasami był mus włączyć i butelkę), to późniejsze dania były z łyżeczki, kubeczka itd a nigdy z butli :) Taką niegęstą kaszkę jak już będzie chciała malutka więcej zajadać, możesz podać właśnie w kubeczku doidy.

2017-02-10 10:47

To niewiele zjadła. Patrzyła na mnie z miną, co tu dajesz, ja tego jednak nie chce. Zrobiłam około 60ml, zjadła połowę i potem jednak pierś.

2017-02-10 09:43

Gudrun daj znac jak poszlo;)

2017-02-10 09:08

Agn, chcę właśnie dla znajomego smaku trochę mleka dodać. Dziś spróbujemy. Ale po doświadczeniach z synem to pewnie niewiele z łyżeczki zje. A z butli nie chciałabym ;)