Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Dobre przekąski dla dziecka

Data utworzenia : 2014-04-02 10:47 | Ostatni komentarz 2022-04-01 11:12

Redakcja LOVI

11891 Odsłony
71 Komentarze

Wraz z nadejściem ciepłej, wiosennej aury wzrasta ochota na spędzanie wolnych chwil na powietrzu. Spacery wydłużają się do kilku godzin a dzieciaki hasają, zużywając olbrzymie pokłady energii. Zgłodnieją na pewno. Dlatego, żeby po godzinie nie wracać do domu lub awaryjnie nie kupować batonika czy drożdżówki, lepiej zawczasu się na ten mały głodek przygotować.

2022-04-01 11:12

Ogólnie te chleby pakowane to mają dodatkowe składniki żeby mieć dłuższą ważność więc lepiej unikać na codzień a raz na jakiś czas nie zaszkodzi 

2022-03-31 13:24

Wychodząc z domu zawsze zabieramy ze sobą pełną torbę smakołyków:) 

Co najważniejsze patrząc na pokłady zużytej energii dzieci. Dostarczamy im tego co potrzebują:) U nas najlepiej sprawdzają się kabanosy:) Synek bardzo je uwielbia. Oczywiście nie może zabraknąć owocow:) 

Często robimy sobie frytki z jabłek bądź marchewki :) 

Różnego rodzaju bakalie, wafle ryżowe.

Żelki bez dodatku cukru u Nas najbardziej lubiane to Veri Beri i Frutaki;) Chociaż żelki to raczej słodycz A nie przekąska:)

Paluszki serowe dobra porcja wapnia :) Nie ukrywam że sama też podkradłam dla synka na spacerze.:) 

Flipsy , biszkopciki:) To już ostateczność:) Raczej synek bardziej lubi suszone owoce , typu banan, jabłko.;)

I oczywiście mnóstwo wody:) Czasami soki wyciskane z marchewki lub innych różnych owocow bądź warzyw.:) 

Bzuaki:*

 

2022-03-29 19:49

Też myślę że tostowy chleb nie jest zdrowy 

2022-03-25 06:07

Monia ma rację znowu chleb tostowy to wcale nie jest dobry produkt o ile się go nie spożywa motorycznie. Ja lubię tosty,ale robię je ze zwykłego chleba. Kiedyś w dzieciństwie jadłam na tym sklepowym tostowym,ale on jest tak cienki,że tym się nawet najeść nie można 

2022-03-25 00:57

No chleb tostowy to raczej nie należy do najzdrowszych. 

Jeśli robisz je z umiarem raz na jakiś czas to pewnie ze tak. 

Ja lubię piec własny chleb szczerze mówiąc. Ale wiadomo teraz każdy produkt bądź pół produkt jest naszprycowany jakimiś E

2022-03-23 20:58

U nas idą owoce i kanapki przygotowane w domu :) Dziecię uwielbia chleb tostowy.

2022-01-26 22:31

Lubie łączyć smaki nawet czasem bardzo dziwne. 

Nie każdy to lubi niestety. 

 

2022-01-19 21:12

Monia ty od razu szalejesz :D ale brzmi smacznie