Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Podróż autobusem

Data utworzenia : 2015-05-15 09:20 | Ostatni komentarz 2023-11-02 21:38

roxi133

4300 Odsłony
32 Komentarze

Dzisiaj chce się wybrac z dzieckiem autobusem,pierwsza jego wyprawa tym pojazdem :) Nie mam samochodu a chciałabym wyskoczyć do koleżanki na plotki więc musze i dziecko wziąć ze sobą :) Autobus nie jest niskopodłogowy więc wózek odpada. Boję się trochę tej podróży ale dla mnie dziecko nie jest przeszkodą w niczym,bo czasem gdzieś trzeba się w końcu ruszyć z domu.No i po południu wrócimy juz autem tylko w jedną stronę autobusem. Jak myślicie: wziąć go na kolana czy nosidełko samochodowe ? jeszcze mieści się w nosidełku więc to nie problem,bo chociaż tam zapięty będzie ale chciałabym poznać waszą opinię. Maluch ma zaraz 9 miesięcy. Widziałam wielu rodziców jeździ z takimi dziećmi mając je na kolanach ale boje się,że autobus mocniej przyhamuje i dziecko uderzy się o coś. Z drugiej strony fotelik będe musiała nieść więc i to też mało wygodne będzie. I jak w ogóle taką podróż zorganizować żeby było dobrze ? :) mam stres troche no ale czasem trzeba spróbowac czegoś nowego.

2023-11-02 21:38

Ja autobusem nie jeździłam od kiedy mieszkam za miastem i urodziłam dzieci ale obiecałam starszemu synowi , że przejedziemy się bo bardzo chce ;)

2023-11-02 10:57

Oj tak bo innaczej ciężko by bylo

2023-11-01 00:50

Ja jechałam kilka razy z wózkiem pociągiem. Dobrze, że trafiłam na te nowsze, które mają niska podłogę i szerokie drzwi.

2023-10-31 18:12

Ja późno robiłam taką wycieczkę :) W zasadzie jechałam tym autobusem ,żeby córki miały frajdę :) Były już starsze. 

Teraz już większość tych autobusów jest niskopodłogowych ,więc duże udogodnienie dla mam młodszych dzieciaczków :)

2023-10-31 16:14

Ja jeszcze z dzieckiem autobusem nie jechałam się ona ma dopiero 11 msc także jeszcze jest mała ale na pewno taką wycieczkę kiedyś sobie zrobimy

2023-10-31 12:41

Ja pierwszy raz jechałam z córką autobusem jak na trzy latka. Nie wiem ja bym się zastanowiła nad wózkiem nawet jeżeli to nie jest niskopodłogowe może ktoś pomoże. Bo jeżeli później jest przystanku trzeba gdzieś podejść to to też będzie wygodniej w wózku niż dźwigać chociażby nosidełko albo na rękach jeśli zdecydujesz się bez nosidełka. Zależy też jaki dystans właśnie masz do pokonania później czy na rączkach jeśli jest to nie chodzące dziecko uda się jakoś sprawnie przejść do koleżanki

2023-10-31 12:25

Aby zainicjować wniosek o odszkodowanie, możesz zacząć od bezpośredniego kontaktu z linią lotniczą. Często mają określony proces lub dział ds. roszczeń poświęcony obsłudze takich wniosków. Zachowaj wszystkie odpowiednie dokumenty, takie jak karta pokładowa, potwierdzenie rezerwacji i wszelkie komunikaty wymieniane z linią lotniczą, ponieważ mogą one mieć kluczowe znaczenie podczas składania wniosku. Istnieją również usługi i platformy innych firm, takie jak airadvisor, które specjalizują się w pomaganiu pasażerom w poruszaniu się po procesie rekompensaty. Często udzielają wskazówek i pomocy w dochodzeniu odszkodowania, eliminując stres związany z procesem, zajmując się papierkową robotą i negocjacjami z linią lotniczą w Twoim imieniu. Mogą zaoferować wiedzę i wsparcie w całym procesie reklamacji, dzięki czemu będzie to dla ciebie prostsze.

2023-10-31 11:54

Niedawno doświadczyłem opóźnienia lotu i chcę dokładnie zrozumieć proces ubiegania się o odszkodowanie, biorąc pod uwagę niedogodności, z którymi się spotkałem. Czy może mi Pan podać szczegółowe instrukcje dotyczące kroków, które muszę podjąć, aby zainicjować wniosek o odszkodowanie i zapewnić zachowanie moich praw jako pasażera? Te informacje będą bardzo mile widziane.