Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

List OD Świętego Mikołaja:)

Data utworzenia : 2013-11-17 16:10 | Ostatni komentarz 2020-03-31 23:49

ona_net

7066 Odsłony
21 Komentarze

Piszecie z dziećmi listy do Św. Mikołaja? pewnie tak... a czy kiedyś to Mikołaj napisał do Waszego Dziecka?:) znalazłam kilka firm, które przysyłają takie listy:) Macie jakieś doświadczenia? Czy list ładnie wykonany, czy dziecko było zadowolone, czy firma uczciwa itp.

2020-03-31 23:49

Jak ja próbowałam pisać listy do świętego Mikołaja z córką to do tej pory chodzi po sklepie i jka moeie ze cos jest za drogie to ona mi na to " to napisze do Świętego MIKOŁAJA lub do Gwiazdki jak nie Ty to ktoś z nich mi napewno kupi.. (4lata)

2020-03-30 12:03

List od Św. Mikołaja to świetny pomysł na nisko budżetowy prezent dla naszej pociechy. Spośród wszystkich dostępnych propozycji warto sprawdzić listymikolaja.pl unikalne personalizowane listy.

2018-11-30 20:09

Widziałam kilka razy jak maluch cieszy się z spersonalizowanej kartki czy video od samego św. Mikołaja. Znajomi tez z Elfi zamawiali taki film i przyznam, że z ciekawości zerkałam na listymikolaja.pl na inne - dla mnie warto w ten sposób podkreślić charakter świąt czy spełnić marzenie dziecka i zapewnić mu wspomnienia na lata

2017-02-08 15:09

Moja Julka jest trochę starsza i dostała list o Mikołaja ( https://www.pocztamikolaja.pl ), świetnie zrobiony, była niesamowicie zauroczona tym, że Mikołaj znał fakty z jej życia i poradził słuchać mamy ;-)

2013-12-04 14:44

Moja mała ma 2 latka, zatem na list myślę, że za wcześnie. :) Skorzystałam jednak z możliwości wygenerowania wideo od Mikołaja ( http://www.listymikolaja.pl ). Mała słuchała bardzo uważnie całą wiadomość, a później wszystkim się chwaliła, że Mikołaj powiedział jej, że jest grzecznym dzieckiem. :) Myślę, że to fajny pomysł, który mojej córci sprawił wiele radości. :)

2013-11-24 14:23

Drogie forumowiczki, listy już dotarły do pewnych bliskich mi przedszkolaczków:-) Do pięcioletniego i... pełen zachwyt:-) list wykonany ładnie, estetycznie i świątecznie. Dzieciaczkowi aż się rączki trzęsły przy otwieraniu listu, słuchał co tam napisane z otwartą buzią (tekst można w pełni zamieścić swój) , brakowało tchu żeby telefonicznie pochwalić się nim babci. Pąsy na buzi, szczęście na twarzyczce. Następnego dnia Maluszek wziął ten list do przedszkola żeby udowodnić niedowiarkom, że Mikołaj jest naprawdę:-) właśnie dla takich radości robi się takie rzeczy. Dwie inne dziewczynki i chłopiec- reakcja podobna:-) dzieci przeszczęśliwe. W każdym razie list od Mikołaja polecam- czy to zamówiony z Laponii, czy z Rovaniemi, czy po polsku z Warszawy, czy też wykonany własnymi możliwościami:-) życzę Wam wszystkim udanych Świąt:-)

2013-11-21 22:48

My w tym roku pewnie jeszcze nie będziemy pisać jako Mikołaj ale nad strojem się pewnie zastanowimy i kogoś poprosimy aby przyszedł jako Mikołaj. Tym bardziej, że wreszcie będziemy na swoim wymarzonym mieszkaniu pierwszą Wigilię obchodzić - taką mam nadzieję:)

2013-11-21 15:39

ja też uważam że najlepszy list do Świętego Mikołaja, to taki napisany własnoręcznie albo narysowany a nie iść na łatwiznę i kupować gotowy list