Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Wymiana łóżeczka na łóżko :))

Data utworzenia : 2013-09-08 12:05 | Ostatni komentarz 2018-10-20 20:48

Magda-1982

17163 Odsłony
111 Komentarze

W tym miesiącu chcemy kupić z mężem 2,5 letniemu synkowi łóżko dziecięce i zrezygnować z łóżeczka. Niedługo ma się pojawić jego siostrzyczka i chcieliśmy uniknąć sytuacji, że nagle jego łóżeczko zabieramy dla siostry. Mam pytanie, czy macie jakieś pomysły, jako oduczyć malca od łóżeczka i przyzwyczaić do spania w normalnym łóżku i jak zaadaptować dziecko do takiej sytuacji? Może któraś mama przerabiała już ten etap i może mi coś poradzić. Boję się, że jak zastąpimy łóżeczko łóżkiem to nie będzie chciał już spać w dzień, teraz robi nam ostre awantury ale, że nie może sam wyjść z łóżeczka to w większości wypadków poddaje się i w końcu zasypia :(

2018-10-20 20:48

My na drugie urodziny powiedzieliśmy żeby zamiast prezentu wszyscy zrzucili się na łóżko i tak też się stało. Zamówiliśmy łóżko i od razu pierwszego dnia jak je złożyliśmy synek śpi w nim sam. Wcześniej każdej nocy do nas przychodził spać i na mleko po kilka razy. Teraz wie że ma swoje łóżko duże takie jak my, i trzeba tylko z nim zasnąć ale sam się w nim kładzie. Chce być przytulony i głaskany po głowie. To wszystko.

Konto usunięte

2018-10-10 19:50

Paulina, rzeczywiście słyszałam już wielokrotnie bardzo dobre opinie na temat łóżeczek - lanomeble. Polecam !

2018-10-03 13:26

Ale ja bym musiała jeszcze inaczej ustawić bo u mnie córka w dół się zsuwa jak śpi.

2018-10-03 07:59

Dziewczyny jeśli któraś by się zastanawiała nad łóżkiem dla dziecka to szczerze polecam narożnik dla dzieci "Kubuś" my kupiliśmy małemu na dwa latka , ustawiliśmy bokiem do zewnątrz tak że nie ma szans żeby spadł . Rozkłada się na dwie poduszki bądź jedną więc posłuży na bardzo długo bo przy dwóch ma aż 1,70 m . Pełno wzorów więc idzie dobrać coś żeby pasowało do pokoju . minus to jedynie kupno przez allegro bo przejechałam wszystkie sklepy meblowe i w żadnym go nie znalazlam ... Cena też super bo niecałe 250zl .

2018-10-02 18:59

U mnie to jeszcze długo za nim córce zamienie łóżeczko na łóżko. Ale warto sobie poprzegladac i u już coś sobie w razie czego upatrzec, a później już tylko zamówić łóżko.

2018-09-13 15:20

Długo szukałam odpowiedniego łóżka dla mojego synka. Poszukiwania dobiegły końca, gdy trafiłam na firmę https://lanomeble.pl/ Jestem bardzo zadowolona. Łóżeczko jest nowoczesne i bardzo stabilne, co w dzisiejszych czasach coraz rzadziej się trafia. Łóżeczko posiadam już 1,5 roku i funkcjonuje bez żadnych zastrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłam :)

2016-02-22 20:18

Mój synek zaczął spać we własnym łóżeczku gdzieś ok 4 roku życia. I też na początku z niego spadał, bo to jednoosobówka, poobkładałam podłogę koło łóżka poduszkami i spał często na nich:)Ale kilka nocy i się przyzwyczaił. Spał w tym samym pokoju co ja więc może dlatego szybko przestawił się na swoje łóżeczko. Nie byłoby pewnie tak łatwo, gdyby miał spać sam w pokoiku....

2016-02-16 20:38

Syn spadł kilka razy, ale pod łóżeczkiem był gruby koc i nic się synkowi stać nie mogło :) z drugiej strony ściana. Może są jakieś barierki do kupienia, ale u nas nie były jednak potrzebne.