Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Czy to może być Kolka?

Data utworzenia : 2018-12-10 23:33 | Ostatni komentarz 2019-05-10 09:49

Mama_Hani_Stasia

1211 Odsłony
23 Komentarze

Dziewczyny moja Hania od 4 nocy strasznie płacze przez sen. Z początku myślałam że po prostu przestraszyła się w czwartek Mikołaja i teraz jej się śni. Potem że to może jednak zęby (wychodzą aż 3 na raz). Ale wczorajszej nocy płakała co godzinę, z zegarkiem w ręku. Płakała przez jakieś 5 minut, przestawała, spała dalej już spokojnie i po równej godzinie znowu płakała. Przy tym bardzo się prezyla i wierzgała nóżkami. Czy to mogły być Kolki? Hania ma 15 miesięcy i do tej pory tylko raz miała taki atak jak zmieniłam jej mleko z bebilon 2 na bebilon 3. Teraz spowrtorem jesteśmy na 2 bo miała problemy z brzuszkiem przez 3 i pediatra kazała nam wrócić do poprzedniego mleka. Już nie wiem co mam myśleć.. nie chce wyjść na panikare ale ja już bym leciała do lekarza z nią. Zobaczę jeszcze jak minie nam dzisiejsza noc.. póki co śpi spokojnie.

Konto usunięte

2019-05-10 09:49

Tak to może być kolka. Polecam ciepłe kompresy na brzuszek i masowanie za każdym razem gdy się przebiera pampers.U nas sprawdził się espumisan ale każde dziecko jest inne więc warto mieć probiotyki w domu.

2019-02-25 15:46

Tak naprawdę jak dzieciątko jest malutkie to jelita jeszcze nie pracują prawidłowo i kiedy pojawiają się bóle brzuszka to warto podawać probiotyk i pomagać zbudować florę bakteryjną maluszka. My podawaliśmy Biogaia, jest drga, ale świetna. Obecnie mamy zawsze w domu 4 lacti :)

2019-02-25 11:31

U nas probiotyk tez jest zawsze pod ręką. Niestety mały często chorują a przy lekach niestety jest niezastąpiony.

2019-02-19 10:52

Probiotyk w domu zawsze warto mieć ;) Ja mam flostrum i jak np. termin ważności się już mu zbliża do końca, to po prostu podaję dziecku na wzmocnienie organizmu, nawet wtedy, kiedy jest w pełni zdrowe.

2018-12-18 23:24

Karolina póki co jest już dobrze :) Hania przesypia całe noce bez problemów w dzień też jest w miarę.

2018-12-16 22:04

Mogą to być problemy z brzuszkiem jak dobrze zrozumiałam mała ma 15 miesięcy może wprowadziłas jej jakis nowy produkt do jedzenia i dostała na niego alegii. Jesli podejrzewasz problemy z brzuszkiem powinnas poprosić lekarza o skieowanie na usg. Ewentualnie zrobić badania na alergie pokarmowe ktore sa niestety dość drogie, ale czego się nie robi dla usmiechu i zdrowia dziecka. Mam nadzieję ze to tylko chwilowe problemy i wszystko wroci zaraz do normy.

2018-12-14 13:42

No u nas też tak było, że przez jakiś czas płakał potem było kilka dni spokoju i wszystko wracało. Ważne, że już jedno możemy wykluczyć. na pewno nie jest to wina telewizora bajek i nadmiernej ilości bodźców. W takim razie jeżeli sytuacja się powtórzy to trzeba zobaczyć czy to nie wina ząbkowania, jeżeli nie, no to zróbcie te badania,o których mówiliśmy :) mimo wszystko Trzymam kciuki żeby wasze Nocy były spokojne :)

2018-12-14 13:08

Od kilku nocy jest już spokój. Pięknie śpi całą noc. To na pewno nie wina telewizora. :) ale oczywiście dziękuję Wam bardzo za rady.