Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1082 Wątki)

Pierwsze buty...

Data utworzenia : 2017-07-15 14:18 | Ostatni komentarz 2023-09-28 23:21

olka00

8127 Odsłony
140 Komentarze

Witam, Chcialabym zasiegnac informacji od was, doswiadczonych mam na temat pierwszych butow z tym ze chcialabym konkretne propozycje /linki/zdjecia poniewaz podstawowe informacje czytalam na necie ale moze ktoras z was ma jakies swoje sprawdzone typy. Jestesmy na etapie wstawania na nogi ale jeszcze dupcia sie kolysze, gdy patrze na swoja 9,5miesieczna core jak wciaz i wciaz wstaje zaczelam zastanawiac sie nad pierwszymi butami . W domu niech chodzi boso bo to ponoc najzdrowsze ale juz niedlugo bedie chciala chodzic na zewnatrz. Wiec pytanie jakie powinny byc pierwsze buty ? Zwazywszy na to ze mamy lipiec. Sportowe ? Typu trampki ? Ze skory ? Doradzcie :)

2023-09-28 23:21

Justyś.. tak. Dokładnie. Też to słyszałam. A niestety firmy lubią żerować na rodzicach. A ceny takich butków nie raz zwalają z nóg 

2023-09-03 22:17

Fizjoterapeutka mówiła,  że najważniejsze żeby w pierwszych butach pięta nie miała luzu i bucik był dopasowany. Jeżeli dziecko nie jest chore to nie warto kupować drogich specjalnych butów które posłużą 2 miesiące.

2023-08-28 10:16

Polecam na insta fizjommomy - niebawem przegląd butów na jesień . Ma w wyróżnionych jakie buciki są dobre na pierwsze :) . I dużo więcej porad

2023-08-28 10:07

Dziewczyny odswieze pytanie :) 

jakie polecacie kupić pierwsze  buty ? 
ze względu na to ze syn zaczyna chodzić co prawda przy naszej pomocy chciałam nu kupić buty ze sztywna podeszwa 

wczoraj chodziłam po sklepach i przeglądałam kilka ale zauważyłam ze jede środek maja bardziej wyprofilowany od drugiego 

i nie wiedziałam czy takie proste które nie maja tego środka bardziej wyprofilowanego nie będą złe ? 
czy od złe dobranych butów może powstać platfus ? Czy lepiej udać się tez do ortopedy żeby zbadal syna i sprawdził nóżki stopy czy wszystko jest dobrze jak już próbuje chodzić i noże on by polecił jakie sbuty na start ? 

2023-04-03 13:21

Ja kupiłam z tej firmy action boy buty synowi ale są za duże i to o 2 rozmiary więc w tym roku nie nałoży..  kupiłam we wrześniu i myślałam, że szybciej synowi urośnie nogą;)

2023-03-24 13:58

Justyś widziałam jak jakaś fizjo na instagramie robiła przegląd bucików i właśnie te z actionboy polecała, że wypadają bardzo dobrze. 

Ja kojarzę te firmę primigi, to raczej z tych droższych bo jednak z naturalnych tworzyw. 

2023-03-01 23:25

Co myślicie o butach z Action boy?

2023-03-01 23:23

Ja też o takich nie słyszałam.