Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1084 Wątki)

Rozmiar pieluszki bobasa

Data utworzenia : 2019-02-16 12:52 | Ostatni komentarz 2019-03-12 07:10

konciarw

2637 Odsłony
73 Komentarze

Witam drogie mamy, Moja córeczka waży prawie 8 kg i rozmiar pieluszek nosi 3-ki. Natomiast mojej siostry miesiąc młodszy synek waży zaledwie kilo więcej i nosi już rozmiar pieluch 4ki, ale innej firmy niż moja córka :) A jaki rozmiar pieluszek noszą Wasze pociechy i przy jakiej wadze?

2019-03-12 07:10

O, dzięki Kasia. Nie wiedziałam. Myślałam, że to jakieś nowe. My tych zielonych też używaliśmy przy starszym dziecku i byłam zadowolona.

2019-03-11 23:03

Asika te w niebieskim opakowaniu to są pampersy zielone w nowej szacie graficznej. :) My mamy właśnie je i są wg mnie takie same jak zielone, chociaż moja kuzynka narzeka, że jej w nocy często przeciekają aczkolwiek nam się to nigdy nie zdarzyło. Ale też jej córa ma 2,5 roku a moja tylko rok.

2019-03-11 10:42

Dziewczyny, a probowalyscie tych pampersów oryginalnych w takich niebieskich opakowaniach. Są trochę tańsze i tak myślę, żeby ich popróbować. Ale chętnie bym się dowiedziała co o nich sądzą mamy.

2019-03-09 00:07

Widziałam że te fioletowe mają pasek jak pampersy , mi jakoś te zielone przypadly do gustu i używamy :) Kasia a ja się zastanawialam do czego ten pasek w pieluchomajtkach hahaha teraz już będę wiedzieć . Ale jeszcze poczekam aż zrobi się bardziej ruchliwy Asia ja właśnie też dostałam próbki w Rossmanie 3 rozm i własnie próbowaliśmy

2019-03-08 23:25

Mój 2,5 latek też jeszcze 5 nosi. Jak bym zmieniła córce na 4 i gdyby okazały się lepsze, to byłaby różnica ponad 2 lata. Spróbuję jeszcze pieluchomajtek w rozmiarze 3, może będą lepsze. Mam gdzieś próbki co dostałam w Rosmanie.

2019-03-08 21:58

Pati ja używałam tych fioletowych właśnie. Pati pieluchomajtki rozrywasz po bokach i masz normalnego pampersa. Masz tam nawet takie inne zgrzanie, żeby łatwo można było rozerwać nie ściągasz kupki z góry na dół. A ten pasek z tyłu jest po to, że pampersa później zwijasz i zaklejasz żeby się nie rozleciał.

2019-03-08 21:52

Dziewczyny ja ostatnio byłam u znajomych i mają synka rocznego w sumie to już ponad rok i nosi rozmiar pampersów 5 my mamy 3 i właśnie takie ciasne czasami się odbije jak u was Asia i zastanawiam się czy nie zmienić ja 4 a mój syn będzie miał dopiero 3miesiace aż taka mała różnica bybyla ?? Znajoma mówi że później waga będzie wolniej rosła ale mimo wszystko rok różnicy między nimi jest

2019-03-07 21:10

A ja muszę spróbować większego rozmiaru. Mamy teraz 3 i niby są do 9 kg ale mam wrażenie, że na małą są już ciasne mimo, że waży ok 7 kg. Muszę je naciągać po bokach i przy udach ma takie obcisniete.