Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Dziecko przestało spać

Data utworzenia : 2019-02-09 12:01 | Ostatni komentarz 2019-03-24 04:09

justkejt

2593 Odsłony
50 Komentarze

Hej, młoda ma teraz 4.5 mies, już od narodzin super spała w nocy, budziła się tylko raz, a od 2 mies przesypiała już całe noce bez pobudek. Ale nagle coś się totalnie zmieniło. Mała chodzi spać ok 20, koło 1 już się budzi na jedzenie, potem budzi się co 2, 3h. Takich pobudek nagle z zera zrobiły się nawet 3 :/ nie będę udawać, że jestem trochę wykończona bo nie byłam przyzwyczajona do wstawania :D w nocy zachowuje się jakby nie jadła tydzień i pochłania całą porcję bardzo szybko, w dzień je normalnie. Wydawało mi się, że im starsza tym będzie właśnie już całe noce ładnie przesypiać, a jest całkiem na odwrót. Czy u was też dzieci zamiast spać dłużej też nagle zaczęły się budzić więcej? Nie wiem czy jej się to w końcu ureguluje czy będzie jeszcze gorzej :(

2019-03-24 04:09

Będę też się musiała porozglądać :)

2019-03-22 20:51

Pati szukałam na promocjach więc jakoś bez tragedii :)

2019-03-20 22:12

Kasia oj tak wszystko się zmienia jak już mamy dziecko cieszy nas wszystko te małe i duże postępy w rozwoju :) Mi się serce raduje za każdym razem jak na niego patrze jest to malutki człowieczek którego mocno pragnęliśmy a później ten uśmiech na twarzy dziecka , te oczy wpatrzone w rodziców naśladowanie coś niesamowitego . Nasz też na początku bez niczego spał później zaczęłam mu oczy przykrywać w dzień bo nie chciał spać teraz nie zaśnie bez pieluchy bo marudzi musi się przytulać :) bambusowa mięciutka na pewno my mamy muslinowe ze smyka i też są ok ale bambusowe na pewno lepsze ale cenowo już też więcej

2019-03-19 12:59

Pati syn absolutnie bez niczego śpi ale córka już ma swoją pieluszkę taki otulacz bambusowy i właśnie czasami jakiegoś misia. Gratuluje dla Synka. Popatrz jak zmieniają się priorytety i rzeczy sprawiające nam radość :)

2019-03-18 20:41

Kasia a to chyba większość dzieci lubi zasypiać przy czymś albo z czymś jakaś przytulanka . Mój to musi mieć pieluchę cały czas bo inaczej będzie marudził i się denerwowal . Ale teraz często jest tak że bawie się z nim aż robi się mocno senny wtedy odkładam do łóżeczka bądź wózka i od razu zasypia nie muszę się wysilać żeby go uspac i mam nadzieję że dalej będzie tak fajnie :) jutro kończy 3 miesiące i dzisiaj na brzuszku trzy razy się przewrócił na plecy . Musiałam się pochwalić bo chodzę dzisiaj i się cieszę jakbym conajmniej coś wygrała :)

2019-03-13 22:15

Pati moja ostatnio tuli się do przytulanki i zasypia ale w ciągu dnia jak zasypia musi słyszeć, że się kręcimy i jesteśmy gdzieś obok.

2019-03-12 23:45

O też tak będę mówić na pewno podziała :) Zawsze dla świętego spokoju mogę powiedzieć że bardzo mu smakowało mieszkamy osobno więc nie będzie wiedzieć . Ale z drugiej strony jak postawie na swoim to nie będą dyskutować. A wracając do wątku chciałam się pochwalić że mój synek w dzień zasypia w łóżeczku przez nową karuzele jest zafascynowany . Cieszę się bo w gondoli na mało miejsca . I nie muszę go w ogóle usypiać odkładam do łóżeczka i sam zasypia . Mam nadzieję że tak już zostanie :)

2019-03-11 22:39

Pati spokojnie jeszcze nie raz nie dwa się nasłuchasz. Ja jednym uchem wpuszczałam a drugim wypuszczaam, mówiłam że dam wtedy kiedy będę uważać za słuszne. A na argument że przecież on chce bo patrzy jak Ty jesz odpowiadałam, że owszem patrzy ale tak samo patrzy jak ktoś pije kawę czy też pali papierosa i co też mam mu dać? Argument działał :)