Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

mama "od nowa" :)

Data utworzenia : 2019-02-07 09:37 | Ostatni komentarz 2019-02-12 21:04

Mamamartynkiipatryka

407 Odsłony
7 Komentarze

witam wszystkich , mam 7letnia córkę i 4miesiećznego synka, taka róznica wieku żę czuję się jak bym zaczynała wszystko od nowa, tyle rzeczy się pozmieniało więc licze że dołączając do społeczności LOVI uzyskam potrzebne wiadomości pomagające odpowiednio opiekować się maleństwem :) z chęcią będziemy uzytkować i testować produkty, nie ukrywam mamy już kilka produktów Lovi ale to mogę przedstawic w osobnym wpisie?

2019-02-12 21:04

Teraz są przepiękne butelki trend nie zaburzają odruchu ssania i do tego mają przepiękna szatę graficzną . Zajrzyj może Ciebie urzekną

2019-02-12 19:34

super dziewczyny więc musimy sie wspierać:) tak male są słodkie i do zjedzenia :)

2019-02-12 07:40

Dokładnie tak jak powiedziała Justyna forum to skarbnica wiedzy . Trafiłam na forum w lipcu na początku tylko obserwowałam czytałam posty . Z racji że ciągle wymioty spanie to nie mialam dosłownie sił . Ale jak w drugim trymestrze zaczynało wszystko po malu się normowac to zaczęłam się udzielać i dowiedziałam że bardzo dużo od dziewczyn zawsze są pomocne . Dobrze jest mieć takie miejsce gdzie można szybko wejść napisać i mieć wszystko wyjaśnione . Karolina a ile masz lat ?? Dla mnie macierzyństwo jak do tej pory to piękny czas pomimo nie przespanych nocy . Ale mówią że z czasem będzie ciężej . Nawet taka scieszna formułka . Dzieci malutkie są takie słodkie że aż ma się ochotę je zjeść , a później jak są większe to żałuję się że ich się nie zjadło hehehe

2019-02-11 09:09

Świetna decyzja :) To forum to istna skarbnica wiedzy!

2019-02-11 00:14

Ja jestem młodą mamą i synek ma niecałe 2 miesiące, dla mnie macierzyństwo w tym wieku,to też szczerze kooosmos! Szczerze mam nadzieje, że znajdę tu wsparcie i pomoc innych mam, i że będę mogła jakośpomóc innym. I mam cichutka nadzieję, że uda nam się coś zdobyc do testowania dla synka. Bardzo by nam to pomogło. Powodzenia wszystkim mamą! :)

2019-02-07 13:29

To u mnie różnica jest większa. Zuza w tym roku 11 lat Hania 8 a Julek 2 lata. I też wszystko od początku zaczynałam. Szczerze fajnie mi było jak były Dziewczny bo same się zajęły sobą noce człowiek przesypial a jak urodził się mały na nowo pieluchy nieprzespane noce itd. Teraz jak tak na niego patrzę to już kawał chłopa z niego

2019-02-07 10:33

Mama Martynki u mnie roznica jest mniejsza, bo mam synka 5letniego i synka 5mc;-) ale tez jakos polowe zapomnialam co stosowalam na rozne potrzeby dlatego warto zerknac ma forum, w tedy sobie cos przypomne lub poprostu dowiem sie cos nowego bo leki i rozne metody takze z czasem sie zmieniaja i sa bardziej skuteczniejsze;-)