Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

ubiór niemowlaka do auta, gdy jest zimno

Data utworzenia : 2018-12-11 17:20 | Ostatni komentarz 2023-05-26 23:24

Agnieszka -1989

4052 Odsłony
165 Komentarze

Latem zapinamy ubrane tak jak w domu dziecko w foteliku i zapinamy w aucie i tyle, ewentualnie na przejście z domu do auta i odwrotnie czymś przykrywamy a co gdy nadchodzą dni chłodne, zimne i mroźne? Miałam okazję uczestniczyć w warsztatach, które prowadzili wykwalifikowani ratownicy medyczni i odradzali wręcz zakazywali ubierać dziecko w jakąkolwiek kurtkę czy gruby kombinezon ponieważ jest to niebezpieczne bo przez taki ubiór pasy nie przylegają tak jak trzeba i w razie ewentualnej kolizji czy gwałtownego hamowania dziecko może się wyśliznąć mimo, że wszystko pozostałe zostało wykonane tak jak trzeba np odpowiednio dobrany fotelik , zapięcie dokładnie tak jak trzeba, lepiej wcześniej auto nagrzać i przykryte dziecko od razu wsadzić do auta, ale do tego auta trzeba też dojść, czasem jest to kilka kroków, a czasem może być kilkaset metrów. Ostatnio na wyjazd postawiłam na cieńszy przylegający do ciała kombinezon czapka plus kocyk, a w nagrzanym aucie czapkę zdjęłam kocyk był tak trochę tylko na nogach później już. Na spacer ubieram gruby kombinezon. Drogie mamy, mam pytanie jak wy ubieracie swoje dzieci do auta w zimne dni?

2023-05-26 23:24

Dla mnie jest bez różnicy czy jadę w okularach czy bez ;)

2023-05-25 18:50

Ja poki co tez mam jedne w których najlepiej czuje się w aucie jak wezmę inne od razu ściągam 

2023-05-25 13:32

ja w samochodzie miałam tylko jedne okulary dobre i dobrze dobrane;) potem zagineły w akcji;/ i w efekcie żadnych nie moge sobie dopasować tak jak tamtych

2023-05-25 10:55

No jest coś w tym że denerwują w samochodzie Ja też na spacery i w ogóle uwielbiam okulary ale w aucie No mam ale jak mam na przykład taki moment że muszę się bardziej skupić na przykład no i jest zielone światło dla pieszych to ja ściągam okulary żeby się tak jakby bardziej przypatrzeć

2023-05-24 19:03

Patrycja ja miałam podobnie jezeli chodzi o jazdę autem jak miałam okulary to mnie denerwowały i wkurzały teraz jakoś się do nich przyzwyczaiłam bo na spacerach jak jest słońce zawsze zakładałam 

2023-05-24 11:44

Ja nie lubię chodzić w okularach przeciwsłonecznych. A autem to już w ogóle nie potrafię w okularach jeździć ;) Denerwują mnie ;D Ale jest duży wybór. W rossmannie też kupowałam dziewczynkom ;)

2023-05-24 11:41

Ja lubię kupować okulary w TK Maxx, bo możnaznaleźc takie z 100% ochroną i w dobrej cenie :)

2023-05-21 22:05

Fajne są takie które dostosowuja zaciemnienie szkiełek do otoczenia.. mąż ma takie i chwali.